در جدیدترین تصاویر انیمیشن اسپایدرمن 2، نقش دونالد گلاور مشخص شده است

تایید نقش دونالد گلاور در MCU

در جدیدترین تصاویر انیمیشن اسپایدرمن 2، نقش دونالد گلاور مشخص شده است آیدا امشاسفند ۰ ۱۷ تیر ۱۴۰۲ مارول
تصاویر انیمیشن اسپایدرمن 2

در جدیدترین تصاویر انیمیشن اسپایدرمن 2 به نظر می‌رسد دونالد گلاور (Donald Glover) در نقش The Prowler از یک دنیای آشناست. در حالی که سونی انیمیشن Spider-Verse 2 را با تعداد بسیار زیادی از مرد عنکبوتی‌های مختلف پر کرده، یکی از بزرگترین شگفتی‌ها زمانی رخ داد که دونالد گلاور با لباس The Prowler ظاهر شد. 

نقش او نه تنها یکی از استفاده‌های انیمیشن از بازیگران لایو اکشن بود، بلکه اشاره ای به تلاش‌های واقعی گلاور برای بازی در نقش اسپایدی و همچنین نقش کوتاه او در Spider-Man: Homecoming در نقش آرون (Aaron) عموی مایلز بود.

کریستافر آنکا (Kristafer Anka)، طراح کتاب‌های مصور و یکی از طراح‌های انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse، کانسپت‌ آرت‌هایی از پراولر با بازی دونالد گلاور را منتشر کرد که از او به عنوان “MCU Prowler” یاد می‌شود.

این مسئله ظاهراً تأیید کننده این است که در فیلم Spider-Man: Homecoming اشاره گلوور به برادرزاده‌اش، چیزی بیش از یک چشمک به داستان مایلز مورالز بوده بلکه تأیید وجود چندین نسخه پراولر در MCU است.

در حالی که Anka به طور مشخص تایید نکرده که گلاور بازیگر شخصیت پراولر است، تصاویر به این نام برچسب گذاری شده‌اند. در پست توییتر ، آنکا توضیح داد که چگونه در طراحی لباس پراولر از «لباس مسابقه و تجهیزات ضد شورش» الهام گرفته است. 

در مورد الهام گرفتن آنکا از لباس لایو اکشن Prowler، این رفرنس به لباس‌های ضد شورش و لباس‌های مسابقه جالب هستند؛ این مسئله می‌تواند بینشی از گذشته این نسخه از آرون دیویس را به طرفداران ارائه دهد. با اینکه به نظر می‌رسد حضور گلاور به عنوان پراولر در MCU بسیار به داستان مایلز کمک کرده و Spider-Man: Homecoming را بهتر می‎‌کند اما متاسفانه، این بدان معنا نیست که گلاور همچنان در Spider-Verse یا MCU ظاهر خواهد شد. 

به نظر می‌رسد گلاور با این وعده به فیلم پیوسته که هیچ تعهد خاصی در این مورد نداشته باشد. اما باز هم، این مسئله قبل از نمایش فیلم Across the Spider-Verse و واکنش مشتاقانه تماشاگران به این نقش بود. و با وجود داستان‌های بسیار زیادی که از مرد عنکبوتی در راه‌اند، از جمله Spider-Man 4 و Beyond the Spider-Verse، برنامه‌ها به راحتی می‌توانند تغییر کنند.

 
5 1 رأی
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا