به‌روزرسانی جدیدی از تاریخ اکران انیمیشن Spider-Verse 3 منتشر شد

حالا حالاها باید صبر کنید

به‌روزرسانی جدیدی از تاریخ اکران انیمیشن Spider-Verse 3 منتشر شد پارسا خلیلی ۸ ۲۶ مرداد ۱۴۰۲ سینما
اکران انیمیشن Spider-Verse 3

از زمانی که جدول اکران سونی پیرو اعتصابات انجمن نویسندگان و اتحادیه بازیگران تغییر کرد، طرفداران کنجکاو بودند که قسمت پایانی سه‌گانه اسپایدر ورس چه زمانی اکران می‌شود. اکنون به‌لطف تهیه‌کنندگان پروژه، به‌روزرسانی جدیدی از تاریخ اکران انیمیشن Spider-Verse 3 منتشر شده است.

دنباله شاهکار Spider-Man: Across the Spider-Verse در سالی که بسیاری از آثار ابرقهرمانی دیگر شکست خوردند، یک موفقیت واقعی بود. از زمان اکرانش در ماه ژوئن، طرفداران بی‌صبرانه منتظرند تا ببینند داستان پرفراز و نشیب مایلز چگونه به سرانجام می‌رسد. قسمت بعدی، یعنی Spider-Man: Beyond the Spider-Verse که نتیجه‌گیری سه‌گانه محسوب می‌شود، ابتدا قرار بود در تاریخ ۲۹ مارچ سال ۲۰۲۴ (۱۰ فروردین سال ۱۴۰۳) وارد سینماها شود اما متاسفانه وضعیت آشفته هالیوود باعث شده تا اکرانش برای مدت نامعلومی به تعویق بیوفتد.

در گفتگو با وب‌سایت Digital Spy، فیل لرد (Phil Lord) و کریس میلر (Chris Miller)، تهیه‌کنندگان اجرایی سه‌گانه، درباره تاریخ اکران انیمیشن Spider-Verse 3 صحبت کردند. لرد با اشاره به تلاش بی‌وقفه تیم توسعه اظهار داشت که اولویت آنها کیفیت انیمیشن است.

خوشبختانه صحبت کردن درباره این موضوع به ما مربوط نمی‌شود، اما چیزی که می‌توانم به شما بگویم اینه که تیم توسعه در حال حاضر سخت مشغول کار روی قسمت پایانی هستند چون اولویت ما کیفیت پروژه و جلب رضایت طرفداران است تا مشخص کردن تاریخ اکران. در واقع ما در تلاشیم تا رضایت‌بخش‌ترین نتیجه ممکن را برای داستان مایلز رقم بزنیم. کاری کنیم که مخاطب بخندد، گریه کند، هیجان‌زده شود، بترسد و درنهایت از پایان سه‌گانه لذت ببرد.

با ادامه داشتن اعتصابات انجمن نویسندگان (WGA) و اتحادیه بازیگران (SAG-AFTRA)، تولید اکثر پروژه‌های هالیوود تعطیل شده‌اند و از آنجایی که Beyond the Spider-Verse صداپیشگان مطرح و درجه یکی دارد، تا زمانی که اعتصابات به پایان نرسد، هیچ ضبطی صورت نخواهد گرفت.

طبق گزارش‌ها، تولید قسمت پایانی برخلاف تصور طرفداران خوب پیش نرفته است. به‌همین خاطر سال ۲۰۲۵ یا ۲۰۲۶ می‌تواند تاریخ خیلی منطقی و قابل قبول‌تری نسبت به مارچ سال ۲۰۲۴ باشد. شاید این موضوع برای برخی ناخوشایند به نظر برسد، اما با در نظر گرفتن سختی‌ و چالش‌هایی که تیم توسعه حین خلق Across the Spider-Verse داشتند، عقب افتادن تاریخ اکران می‌تواند وعده اثری شاهکار و فراموش نشدنی را بدهد.

انیمیشن Spider-Man: Beyond the Spider-Verse در مراحل ابتدایی توسعه قرار دارد و هنوز تاریخ اکرانش توسط سونی مشخصی نشده است.

4.3 18 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا