#مهسا_امینی

دو پوستر جدید از فیلم Spider-Man 3 منتشر شد

استرنج و پیتر در مولتی‌ورس

پوستر جدید از فیلم Spider-Man 3

طبق اعلام رسمی، دو پوستر جدید از فیلم Spider-Man 3 به تازگی منتشر شده که دکتر استرنج (Dr. Strange) و پیتر پارکر (Peter Parker) را در مولتی‌ورس نشان می‌دهد.

فیلم Spider-Man: No Way Home بدون شک در حال حاضر مورد انتظارترین اثر سینمایی در سبک ابرقهرمانی است که طرفداران بیش از حد برای آن هیجان‌زده هستند! با این وجود داستان لو رفتن جزئیات این اثر از سال گذشته و همچنین جریان پاک کردن سه اسپایدرمن از روی تریلر دوم، همه باعث شده‌اند تا انتظار برای این فیلم بیشتر از قبل باشد. این درحالی است که پیش از ارائه تریلرهای این فیلم، عملا اطلاعات رسمی و تایید شده درباره آن نزدیک به صفر بود! اما حال که Eternals اکران شده و دو قسمت اول سریال Hawkeye هم بالاخره در شبکه دیزنی پلاس به نمایش درآمده، بالاخره نوبت به موج تبلیغات No Way Home رسیدن است!

در واقع این تبلیغات به حدی زیاد هستند که حتی در عرض یک روز چهار تیزر مختلف از این فیلم مورد انتظار منتشر شد و بعد از آن هم یک ویدیو دیگر از تبلیغ خودرو هیوندای توسط تام هالند در نقش مرد عنکبوتی در سطح اینترنت و تلویزیون دیده شد! حال نیز جدای از ویدیوهای مختلف ۳۰ ثانیه‌ای که در هرکدام از آن‌ها فقط یک صحنه جدید وجود دارد، نوبت به پوسترهای رسمی و درست حسابی این فیلم رسیده که دیگر ساخت دست طرفداران نیست!

دو پوستر جدید از فیلم Spider-Man 3

تصاویر فوق توسط استودیو مارول و سونی به صورت رسمی منتشر شده‌اند و در آن‌ها می‌توانید دو شخصیت اسپایدرمن با بازی تام هالند (Tom Holland) و دکتر استرنج با بازی بندیکت کامبربچ (Benedict Cumberbatch) را مشاهده کنید. در تصویر اول، استرنج یک پورتال درست کرده که خود و پیتر را از بُعد آینه (Mirror Dimension) به جهانی می‌برد که در آن، بازوهای مکانیکی دکتر اختاپوس منتظر هستند. سپس در تصویر دوم، می‌بینیم که پیتر و استرنج هنوز در همان بُعد آینه هستند و ظاهرا استرنج با یک پورتال قصد خارج شدن از آن را دارد.

به هر حال این تصاویر تنها شامل چند شخصیت از پیش تعیین شده هستند و هیچ خبری از سه مرد عنکبوتی در آن‌ها نیست، اما بد نیست به برخی جزئیات آن دقت کنید. برای مثال، در تصویرها به راحتی می‌توان دید که دکتر استرنج هنوز هم چشم آگاموتو (Eye of Agamotto) را دور گردن خود دارد، در حالی که ثانوس هم این گردنبند و هم سنگ زمان را نابود کرده و دلیل وجود آن‌ها هنوز مشخص نیست. به گفته بسیاری از طرفداران، این می‌تواند دلیل اصلی رفتار عجیب استرنج در فیلم باشد که حتی بدون فکر کردن، خیلی سریع جادویی که بر آن مسلط نیست را اجرا کرد!

همچنین دقت کنید که بازوهای مکانیکی دکتر اختاپوس از مکانی بلند شده‌اند که زیر آن آثار نابودی دیده می‌شود. آیا این یعنی جهان اصلی این ابرشرورها نابود شده است؟ یا اینکه بازگرداندن اختاپوس از همان لحظه مرگش باعث شده تا چنین صحنه‌ای دیده شود؟ در هر صورت احتمال دارد که این موارد همگی اشاره مستقیم به داستان داشته باشند، یا شاید هم صرفا برای دادن جلوه‌های بیشتر به پوستر در آن قرار داده شده‌اند. اما از آنجا که استودیو مارول به هر جزئیات ریز و درشتی دقت می‌کند، هیچ بعید نیست که این پوسترها هم معنادار باشند!

همچنین در این دو پوستر جدید از فیلم Spider-Man 3 ظاهرا تاریخ اکران فیلم ۲۵ آذر اعلام شده، اما طبق اعلام رسمی این تاریخ ۲۶ آذر (۱۷ دسامبر) خواهد بود. البته شاید هم فیلم در برخی سینماها یک روز زودتر اکران می‌شود!


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا