#مهسا_امینی

تیزرهای جدید فیلم اسپایدرمن 3 با صحنه‌های تازه منتشر شدند!

چهار تی وی اسپات ۲۰-۳۰ ثانیه‌ای

تیزرهای جدید فیلم اسپایدرمن 3

اخیرا سونی چهار تی وی اسپات جدید از فیلم اسپایدرمن 3 را به تازگی منتشر کرده که همگی دارای صحنه‌های تازه، علاوه بر آنچه که در تریلر دوم No Way Home دیده بودیم هستند.

فیلم Spider-Man: No Way Home بدون شک یکی از مورد انتظارترین‌هایی است که طرفداران با دیدن تریلرهای آن به شدت هیجان‌زده شده‌اند. با این حال این اثر سینمایی جایگاه ویژه‌ای را در میان سایر عناوین مختلف در MCU خواهد داشت، چراکه طبق اطلاعات لو رفته از داستان فیلم و همچنین شایعاتی که منتشر شده‌اند، در این فیلم ما شاهد بهم پیوستن جهان سه سری مختلف اسپایدرمن خواهیم بود! همچنین تایید رسمی حضور بسیاری از ابرشرورهای سری‌های قدیمی با همان بازیگران اصلی، یکی دیگر از دلایلی است که طرفداران را مشتاق دیدن آن می‌کند.

با این وجود، سونی و استودیو مارول درباره جزئیات این فیلم فوق‌العاده با احتیاط عمل می‌کنند؛ طوری که بازیگران مختلف درباره داستان فیلم هیچ چیز نمی‌گویند و وقتی از اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) و توبی مگوایر (Tobey Maguire) درباره حضور در فیلم سوال می‌شود، با تعجب پاسخ منفی می‌دهند! این در حالی است که جدای از اطلاعات لو رفته از فیلمنامه این اثر و همچنین شایعه‌ها، سونی خود برخی جزئیات را در اختیار طرفداران قرار می‌دهد. برای مثال تاکنون دو تریلر از این فیلم پخش شده و چنان که به نظر می‌رسد، حال ظاهرا ۴ تیزر با صحنه‌هایی جدید منتشر شده‌اند تا بیش از پیش در انتظار اکران این فیلم بنشینیم!

جزئیات تیزرهای جدید فیلم اسپایدرمن 3 – No Way Home

در این تیزرها چندان مورد تازه‌ای دیده نمی‌شود و صحنه‌ها اکثرا همان‌هایی هستند که در تریلر دوم دیده بودیم. اما برخی دیالوگ‌ها و سکانس‌های جدید هم هستند که اطلاعات تازه‌ای را در اختیار ما قرار می‌دهند. برای مثال در تریلر دیده بودیم که ند (Ned) یک تیر و کمان قدیمی را به دست گرفته بود، اما دلیل آن هرگز مشخص نشد، ولی در این تیزر می‌بینیم که بعد از توضیح مولتی‌ورس به پیتر پارکر و اینکه افرادی از این جهان‌ها وارد دنیای آن‌ها شده‌اند، ند می‌گوید که «بریم آدم مولتی‌ورسی بگیریم!». این یعنی او فکر می‌کند که این افراد ابرشرور نبوده و اشخاصی هستند که می‌توان به راحتی آن‌ها را دستگیر کرد.

همچنین در یک صحنه دیگر، وقتی که پیتر پارکر چهار بازو مکانیکی خود را که با تکنولوژی نانو ساخته شده‌اند درمی‌آورد تا با دکتر اختاپوس مبارزه کند، اوتو اکتیویس (Otto Octavious) به بازوهای مکانیکی خود می‌گوید «انگار رقیب داریم!». البته او همانطور که در تریلر هم دیدیم بخشی از نانوبات‌های لباس پیتر را پاره می‌کند و به چنگک‌های خود وصل می‌کند تا قوی‌تر شوند. در یک صحنه دیگر نیز توضیحات ام جی ( MJ) درباره مولتی‌ورس و شوخی او با پیتر را می‌بینیم، اما یک نکته بزرگ درباره این تیزرهای کوتاه، نشان دادن صورت الکترو (Electro) از نمایی بسیار نزدیک‌تر است!

الکترو در صحنه‌ای می‌گوید «تو نمی‌توانی این (قدرت) را از من بگیری!»، اما با توجه به موردی به جز این جمله که مشابه آن را در The Amazing Spider-Man 2 هم دیده بودیم، حال می‌بینیم که او چهره متفاوتی دارد. همچنین یک شئ هسته مانند در مرکز بدن او دیده می‌شود که به راکتور داخل بدن تونی استارک (Tony Stark) شباهت‌هایی را دارد. با این وجود، گفته می‌شود که این منبع قدرت جدید، در واقع دلیل اصلی برای تغییر رنگ برق این ابرقهرمان بوده و به نحوی او را شدیدا قوی‌تر می‌کند.

اما نظر شما درباره تیزرهای منتشر شده از فیلم اسپایدرمن 3 چیست؟ آیا No Way Home بالاخره با اندرو، توبی و جمعی از ابرشرورهای قدیمی یا جدید می‌تواند انتظارات طرفداران را برآورده کند؟


guest

13 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا