#مهسا_امینی

پوستر جدید Spider-Man: No Way Home از یک تغییر در الکترو خبر می‌دهد

دومین تریلر به‌زودی از راه می‌رسد

پوستر جدید Spider-Man: No Way Home از یک تغییر در الکترو خبر می‌دهد سورنا رضایی ۵ ۲۵ آبان ۱۴۰۰ سینما
پوستر جدید Spider-Man: No Way Home

سونی پیکچرز ساعاتی قبل پوستر جدید Spider-Man: No Way Home را در اکانت توییتری خود به اشتراک گذاشت تا به طرفداران تاکید کند دومین تریلر در راه است.

سونی پیکچرز که وظیفه نشر را بر عهده دارد، در تابستان امسال به سکوت خود در قبال Spider-Man: No Way Home پایان داد و سرانجام اولین تریلر را به اشتراک گذاشت. پس از این اتفاق، روند انتشار آیتم‌های تبلیغاتی سرعت بیشتری به خود گرفت تا شرایط برای اکران گسترده در روزهای پایانی سال جاری میلادی مهیا شود. البته انتشار آیتم‌های تبلیغاتی به هیچ وجه نتوانست عطش طرفداران را برطرف کند و آن‌ها به شدت منتظر دومین تریلر هستند. این ویدیو تبلیغاتی قرار است طی ساعات آینده و در جریان یک رویداد حضوری برای طرفداران به نمایش گذاشته شود. در حال حاضر اطلاعاتی از زمان انتشار تریلر در فضای مجازی موجود نیست.

Spider-Man: No Way Home مدت کوتاهی بعد از Spider-Man: Far From Home روایت می‌شود. به واسطه پاپوشی که دوخته شده، پیتر پارکر به خاطر فاجعه لندن و مرگ میستریو متهم است. پیتر که به شدت از طرف رسانه‌ها و مردم تحت فشار قرار گرفته، به سراغ دکتر استرنج می‌رود. جادوگر هم به منظور کمک به انتقامجوی جوان یک طلسم را اجرا می‌کند تا مردم اتفاقات چند وقت اخیر را فراموش کنند. اجرای طلسم با مشکل مواجه شده و نظم جهان‌های موازی بهم می‌ریزد. بدین ترتیب، آنتاگونیست‌های فیلم‌های قدیمی مرد عنکبوتی مانند دکتر اختاپوس، الکترو و گرین گابلین از جهان خود به جهان اصلی انتقال می‌یابند.

سونی پیکچرز اخیرا پوستر جدید Spider-Man: No Way Home را در اکانت توییتر خود به اشتراک گذاشته تا به طرفداران یادآوری کند فاصله زمانی چندانی با دومین تریلر ندارند. تصویر مزبور نسخه تام هالند (Tom Holland) مرد عنکبوتی و دکتر استرنج را کنار هم نشان می‌دهد. علاوه بر این، گرین گابلین و بازوهای فلزی دکتر اختاپوس هم قابل‌مشاهده هستند. البته نکته اصلی پوستر قدرت الکترو است که به واسطه رنگ زرد به نمایش درآمده است. در صورتی که حافظه‌تان یاری نمی‌کند، قدرت این ابرشرور در The Amazing Spider-Man 2 آبی رنگ بود. در ادامه می‌توانید پوستر را مشاهده کنید:

نحوه نمایش الکترو در The Amazing Spider-Man 2 از سوی طرفداران پروپاقرص کمیک بازخوردهای منفی‌ای را دریافت کرد؛ زیرا دست‌اندرکاران بنا به دلایلی ترجیح داده بودند از رنگ آبی برای نمایش قدرتش بهره ببرند. حالا که از رنگ زرد در Spider-Man: No Way Home استفاده شده، به نظر می‌رسد دیگر خبری از انتقاد نخواهد بود. در ضمن، تغییر رنگ قابل‌پیش‌بینی بود چون جیمی فاکس (Jamie Foxx) در زمان پیوستن به فیلم صریحا گفته بود طراحی شخصیتش نسبت به آن چیزی که قبلا دیده بودیم، تفاوت خواهد داشت.

همان‌طور که در پاراگراف‌های پیشین گفته شد، سونی قصد دارد طی ساعات آینده یک رویداد برگزاری کرده و دومین تریلر Spider-Man: No Way Home را به نمایش بگذارد. طبق تصاویری که اکانت توییتری MCU Scoops به اشتراک گذاشته، ویدیویی که برای حاضران به نمایش درمی‌آید نزدیک به ۹ دقیقه زمان دارد. از آنجایی که یک تریلر ۹ دقیقه‌ای کاملا دور از ذهن است، احتمالا ویدیوهایی از پشت صحنه و روند ساخت فیلم هم تدارک دیده شده است. از دیگر برنامه‌های رویداد می‌توان به گفتگوی برخی از دست‌اندرکاران و بازیگران اشاره کرد. در ضمن، اکانت MCU Scoops یک تصویر دیگر هم به اشتراک گذاشته که فاش می‌کند تماشای فیلم ۲ ساعت ۴۹ دقیقه طول می‌کشد.

در پایان، لازم به ذکر است جدیدترین اقتباس سینمایی مرد عنکبوتی در تاریخ ۲۶ آذر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۷ دسامبر) به سینماها خواهد آمد.


guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا