#مهسا_امینی

تام هالند درباره صحنه اول فیلم Spider-Man 3 توضیح می‌دهد

اول فیلم جدید، آخر قبلی

صحنه اول فیلم Spider-Man 3

طی جدیدترین مصاحبه، تام هالند (Tom Holland)، بازیگر نقش مرد عنکبوتی در فیلم Spider-Man 3 اظهاراتی را درباره صحنه ابتدایی این اثر سینمایی بیان کرده که به نحوی شاید اسپویل باشند! گرچه با وجود انتشار تریلرها، تقریبا می‌دانیم که ابتدای فیلم چه خبر است.

در حال حاضر، با تریلرها و ویدیوهای ۳۰ ثانیه‌ای مختلفی که از Spider-Man: No Way Home منتشر شده، اطلاعات رسمی بسیاری را درباره این اثر سینمایی در دست داریم. برای مثال، می‌دانیم که پیتر پارکر (Peter Parker) در این فیلم قرار است تا در خط زمانی اصلی MCU وارد مولتی‌ورس شود و از طرفی دکتر استرنج (Doctor Strange) هم او را همراهی می‌کند. این در حالی است که ظاهرا آن‌ها در این ماجراجویی مولتی‌ورسی تنها نیستند و دشمنان اسپایدرمن از دیگر جهان‌ها قرار است تا به سراغ او بیایند!

با این وجود، دشمنان جدید یا بهتر است بگوییم قدیمی اسپایدرمن در این فیلم، چندان هم اتفاقی نیستند؛ بلکه ابرشرورهای ۵ فیلم گذشته Spider-Man تقریبا همگی با همان بازیگران قدیمی به جهان MCU آمده‌اند تا از مرگ و تقدیر خود فرار کنند! در تریلرها می‌توانیم صحنه‌های مختلفی از مبارزه شخصیت‌های مختلف با اسپایدرمن را ببینیم. اما برای کسب اطلاعات بیشتر، می‌توانیم حرف‌های خود بازیگر اسپایدرمن را در مصاحبه اخیر او دنبال کنیم که درباره صحنه اول فیلم Spider-Man 3 هستند.

توضیحات تام هالند درباره صحنه اول از فیلم Spider-Man 3

به گفته تام هالند، همانطور که انتظار می‌رفت، این فیلم جدید دقیقا از همان ثانیه‌ای که Spider-Man: Far From Home تمام شد شروع می‌شود؛ دقیقا همان لحظه! این یعنی وقتی که دیدیم هویت مرد عنکبوتی لو رفته و دستش را روی سرش گذاشته و فیلم تمام شد، دقیقا از همان لحظه Far From Home شروع خواهد شد.

با این حساب، سازندگان فرصت بسیار خوبی دارند تا از این صحنه استفاده کرده و به خوبی واکنش مردم شهر، خود مرد عنکبوتی و همچنین دوستان او به این فاش شدن هویت را به تصویر بکشند. اما یک نکته بسیار مهم اینجاست که ظاهرا پیتر و ام جی از دست پلیس فرار می‌کنند، ولی بعد از گذشت زمانی چند ماهه، باید شاهد رفتن پیتر و دوستانش به دادگاه رسمی نیویورک باشیم. این یعنی از زمان صحنه اول، تا وقتی که پیتر به سراغ دکتر استرنج می‌رود احتمالا مدت چند هفته یا حتی ماه می‌گذرد.

به هر حال هم‌اکنون با این گفته‌های تام هالند، می‌توانیم نتیجه بگیریم که اکت اول فیلم، شامل چندان صحنه اکشنی نمی‌شود و در آن بیشتر شاهد صحبت‌های پیتر پارکر با شخصیت‌های مختلف خواهیم بود. اما از شروع اکت دوم و ایجاد مولتی‌ورس، می‌توانیم شاهد درگیری‌ها و شروع معرفی ابرشرورهای قدیمی باشیم!

حال جالب است بدانید که نسخه اولیه اکران رسانه‌ای فیلم Spider-Man 3 تنها شامل ۳۸ دقیقه اول این اثر بوده و به دلیل تلاش برای جلوگیری از اسپویل، حدود دو ساعت از فیلم مخفی مانده است! این یعنی از دقیقه ۳۸ به بعد که به بخش سوم و نهایی فیلم نزدیک می‌شویم، اتفاقاتی می‌افتند که راز ماندن آن‌ها، الویت اول سونی است؛ گرچه حال با لو رفتن ساندترک خاصی از No Way Home تقریبا می‌دانیم که این اتفاق چیست!

فیلم Spider-Man: No Way Home در تاریخ ۲۶ آذر (۱۷ دسامبر) اکران خواهد شد.


guest

5 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا