ساندترک‌های فیلم اسپایدرمن 3 لو رفت؛ تاییدی دیگر به حضور مردهای عنکبوتی!

دیگر جای حرفی نمانده!

سانترک‌های فیلم اسپایدرمن 3

طبق جدیدترین اطلاعات منتشر شده، ظاهرا ساندترک‌های فیلم اسپایدرمن 3 که با عنوان No Way Home اکران می‌شود، به تازگی لو رفته و عملا جزئیاتی بیشتر از آنچه که فکرش را می‌کردیم لو می‌دهد!

در حال حاضر حدود یک سال از اولین بار که جزئیات داستانی فیلم Spider-Man: No Way Home لو رفت می‌گذرد. در آن زمان، زیاد کسی به درست و دقیق بودن این اطلاعات هیچ اعتمادی نمی‌کرد که عملا هم درست به نظر می‌رسد. با این وجود، در میان تمامی این گفته‌ها می‌دانیم که دیگر با انتشار تریلرهای فیلم طی یک ماه گذشته، بخش بزرگی از این جزئیات رسما تایید شده‌اند! در اطلاعات داستانی لو رفته گفته شده بود که ابرشرورهای قدیمی همگی از همان لحظه مرگ به داستان این فیلم اسپایدرمن جدید و جهان MCU اضافه می‌شوند. این در حالی است که هرقدر این گفته طرفداران را هیجان‌زده می‌کرد، اما مهم‌تر از آن این خبر بود که طبق همین اطلاعات، ظاهرا قرار است تا سه مرد عنکبوتی از دوران‌های مختلف همگی در این فیلم سینمایی حاضر باشند!

با انتشار این خبر، بدون وقفه شایعه‌ها و نظریه‌های مختلف قوت گرفتند و از طرفی هم کاربران مدام صفحه شخصی بازیگران شخصیت مرد عنکبوتی، یعنی توبی مگوایر (Tobey Maguire)، اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) و تام هالند (Tom Holland) را سرچ می‌کردند تا شاید یک خبر رسمی توسط آن‌ها منتشر شود؛ بخصوص اینکه تام هالند به شدت در لو دادن اطلاعات داستانی مهارت داشته و می‌توانست واقعیت همه چیز را در یک مصاحبه بیان کند!

با این وجود، ما هربار که مصاحبه‌های مختلف بازیگران مختلف حاضر در این فیلم را مشاهده کردیم، همه آن‌ها اظهار کردند که از این موضوع کاملا بی‌خبر هستند و ای کاش هر سه اسپایدرمن واقعا در این اثر سینمایی حضور داشتند. این سوال و جواب‌ها در واقع به توبی مگوایر و اندرو گارفیلد هم رسید و نهایتا در چندین و چند مصاحبه مختلف آن‌ها هم زیر بار تایید کردن این جریان نرفتند؛ تا جایی که اندرو گارفیلد در آخرین مصاحبه خود اعلام کرد که دیگر از این حرف‌ها خسته شده و بهتر است مردم خودشان بعدا فیلم را تماشا کنند!

سونی، توبی و اندرو انکار کردند، و اما شواهد…؟

با وجود تمامی این حرف‌ها و تلاش سونی، بالاخره وقتی که تریلر دوم فیلم Spider-Man: No Way Home منتشر شد، در یک صحنه اتفاقی، متوجه شدیم که ظاهرا شایعه‌ها چندان هم غلط نیستند و مردهای عنکبوتی واقعا در این اثر سینمایی وجود دارند! واقعا لیزارد از چه کسی باید ضربه بخورد، به جز اسپایدرمن اندرو گارفیلد؟

همچنین عکس‌های روی اسباب‌بازی فیلم No Way Home و در نهایت تصاویر لو رفته پشت صحنه که سه لباس مرد عنکبوتی مختلف را نشان می‌داد، همگی پشت سر هم حضور هر سه مرد عنکبوتی را تایید می‌کردند. با این حال، اگر هنوز هم فکر می‌کنید که توبی مگوایر و اندرو گارفیلد در این فیلم جدید حضور ندارند و همه چیز اتفاقی است، بد نیست نگاهی به جزئیات لو رفته جدید بیندازید؛ چراکه ساندترک‌های فیلم اسپایدرمن 3 هم بالاخره لو رفت و در یک قطعه خاص از آن، ریتم‌های بسیار آشنایی شنیده می‌شود!

ساندترک‌های لو رفته فیلم اسپایدرمن 3 و نحوه تایید حضور مردان عنکبوتی!

تمامی ساندترک‌های فیلم Spider-Man: No Way Home واقعا زیبا و هنری هستند، اما در میان قطعه‌های لو رفته، شماره ۱۹ کمی عجیب به نظر می‌رسد! این قطعه را خودتان گوش کنید، شاید اگر از طرفداران قدیمی فیلم‌های اسپایدرمن باشید و سه‌گانه سم ریمی (Sam Raimi) و The Amazing Spider-Man را دیده باشید، متوجه شوید.

در این موسیقی متن، در واقع می‌توانید شنونده یک میکس بسیار هیجانی و جذاب از ریتم تم اصلی دو مرد عنکبوتی قبلی فیلم‌های مارول با بازی توبی مگوایر و اندرو گارفیلد باشید! این در حالی است که طبق همین شایعات و اطلاعات لو رفته، ظاهرا نام این قطعه Spider-Men به معنای «مردهای عنکبوتی» است! البته اینکه نام قطعه مردهای عنکبوتی باشد، فعلا فقط در حد شایعه است و نمی‌توان آن را باور کرد، اما حداقل از صحت و درستی این ساندترک و خاص بودن آن می‌توان مطمئن بود.

وظیفه آهنگسازی موسیقی متن فیلم Spider-Man: No Way Home بر عهده مایکل جاکینو (Michael Giacchino) است که ظاهرا کار خود را هم به نحو احسن انجام داده تا هیجان No Way Home با حضور هر سه مرد عنکبوتی، به بیشترین حد ممکن برسد! لازم به ذکر است که آهنگسازی بسیاری از انیمیشن‌ها و فیلم‌های بزرگ مانند اثر مورد انتظار The Batman، Up، Jurrasic World: Dominian و Ratatouille توسط جاکینو انجام شده است.

فیلم Spider-Man: No Way Home جمعه هفته آینده در تاریخ ۲۶ آذر (۱۷ دسامبر) اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

21 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا