رونمایی از اولین پوستر Spider-Man: No Way Home

بالاخره طلسم شکسته شد

اولین پوستر مردعنکبوتی راهی به خانه نیست در رسانه سرگرمی

اولین پوستر مرد عنکبوتی 3 بالاخره به صورت غیررسمی منتشر شد. داخل اولین پوستر رسمی فیلم Spider-Man: No Way Home مردعنکبوتی و دکتر اختاپوس به چشم می‌خورند که ثابت می‌کند چه کسی ابرقهرمان فیلم است و سعی دارد کدام شرور را شکست دهد!

سونی پیکچرز در ماه آگوست تریلر رکوردشکن قسمت سوم مرد عنکبوتی را برای اولین بار نمایش داد که در آن مخاطبان شاهد اولین نگاه به «پیتر پارکر» بدون نقاب با شخصیت شرور زنده شده مرد عنکبوتی دو بودند؛ اما فقدان پوستری رسمی باعث شد تا برای تبلیغ از پوسترهای طرفداران استفاده شود. اما یکی از کاربران Reddit به تازگی چیزی را فاش کرده است که به نظر می‌رسد اولین پوستر برای No Way Home  باشد که به کنار اتوبوسی در ملبورن، استرالیا چسبیده است.  

«اسد ایاز»، رئیس بازاریابی استودیو والت دیزنی، در ماه ژوئن تایید کرد که بازاریابی تبلیغاتی مرد عنکبوتی کاملاً بر عهده سونی پیکچرز است. سونی در حالی با دیزنی همکاری می‌کند که دیزنی بیست و پنج درصد بودجه‌ی بیست و پنج درصد سهام حقوقی را نیز تقبل کرده است.

ایاز به هالیوود ریپورتر گفت:

کوین فایگی، رئیس و تهیه کننده استودیو مارول، و تیمش از نزدیک با تیم سونی در این زمینه همکاری می‌کنند. بنابراین هماهنگی‌هایی در این زمینه شکل گرفته است. اما ما روی کمپین‌ها با هم کار نمی‌کنیم زیرا این فیلم آنهاست. آن‌ها اثر را مدیریت می‌کنند، اما سطحی از هماهنگی وجود دارد تا مطمئن شویم که این یک معامله دو سر برد است.

سونی در حال حاضر بازاریابی No Way Home را حول نبردی که روی پل میان مردعنکبوتی و دکتر اختاپوس شکل می‌گیرد، متمرکز کرده است. همچنین زمانی که دکتر «استیون استرنج» طلسم خطرناکی را در تلاش برای بازگرداندن هویت مخفی پیتر پارکر که توسط «میستریو» با بازی «جیک جیلنهال» افشا شده، یکی دیگر از گزینه‌های سونی برای تبلیغات است. عکس‌های رسمی که توسط مجله امپایر و یو‌اس‌ای تودی به نمایش درآمده، درگیری پایان‌ناپذیر مردعنکبوتی با مهاجم شاخک‌دار و بازگشت انفجاری «گرین گابلین» با بازی «ویلم دفو» را به تصویر می‌کشند.

برای اولین بار در تاریخ سینمایی مرد عنکبوتی، قهرمان محله دوستانه ما هویتش آشکار شده است و دیگر نمی تواند زندگی عادی خود را از مخاطرات بالای یک سوپر قهرمان بودن جدا کند. وقتی او از دکتر استرنج کمک می‌خواهد، خطرات بیشتر می‌شود و او را مجبور می‌کند تا بفهمد واقعاً مرد عنکبوتی بودن به چه معناست.

این فیلم با بازی تام هالند، زندایا، ماریسا تومی، آلفرد مولینا، جیمی فاکس و بندیکت کامبربچ، از هفده دسامبر به طور انحصاری در سینماها اکران می شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

12 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا