#مهسا_امینی

بنر IMAX فیلم اسپایدرمن No Way Home منتشر شد

۲۶ درصد اسپایدرمن بیشتر!

فیلم اسپایدرمن No Way Home

با نزدیک شدن به تاریخ اکران فیلم اسپایدرمن No Way Home اینبار یک بنر جدید از نسخه IMAX این اثر سینمایی منتشر شده که جزئیات نسبتا بیشتری را هم موقع اکران نمایش خواهد داد.

هنگامی که اولین تریلر فیلم Spider-Man: No Way Home منتشر شد، بسیاری از افراد فکر می‌کردند فردی که چند پرونده را جلوی مرد عنکبوتی داستان می‌کوبد، در واقع همان چارلی کاکس (Charlie Cox) در نقش دردویل (Daredevil) است که حال به MCU آمده و در این اثر نقش وکیل مداقع پیتر پارکر را بازی می‌کند! با این وجود، این تئوری زمانی کاملا مردود اعلام شد که نسخه IMAX همین تریلر بیرون آمد و در آن با دیدن تصویر بیشتر، دیدیم که چهره فرد مورد نظر کاملا با دردویل فرق دارد. می‌بینید که همین تصویر بزرگ‌تر چقدر روی جزئیات یک تریلر ۳ دقیقه‌ای تاثیر داشت؟ حال فکرش را بکنید که یک فیلم دو و نیم ساعته را با این ویژگی ببینید!

در واقع گفته شده که نسخه IMAX فیلم اسپایدرمن 3 که با عنوان No Way Home معرفی شده، قرار است تا ۲۶ درصد تصویر بزرگ‌تر و در نهایت بیشتری را برای بینندگان به نمایش بگذارد. از همین جهت نیز بسیاری از کاربران تصمیم گرفته‌اند تا بلیط مخصوص این نسخه از فیلم را برای اکران بخرند و آن را با کیفیت بیشتر تماشا کنند! در همین حین نیز پیش از پخش رسمی این اثر سینمایی تا حدود دو هفته دیگر، حال یک بنر جدید از آن منتشر شده که کلمه IMAX را پر از تار عنکبوت نشان می‌دهد!

در این تصویر جدید می‌توانید بهم ریختن قوانین زمان و مکان برای ایجاد مولتی‌ورس را ببینید که شباهت بسیار زیادی را به بُعد آینه، در فیلم Dr. Strange دارد. پیتر پارکر در حال تار زدن به ساختمان‌های کج شده و عجیب اطراف است، و در مرکز صفحه نیز می‌توانید شاهد کلمه پر از تار عنکبوت IMAX باشید که بین جهانی پیچیده، قرار گرفته است.

به هر حال این اثر سینمایی قرار است تا اتفاقات بسیار بزرگ و مهمی را شامل باشد که احتمالا مسیر دنیای سینمایی مارول را عوض می‌کنند. از همین جهت نیز انتشار انواع و اقسام تریلر، تیزر و عکس‌های متفاوت و یکسان توسط سازندگان یک امر بسیار طبیعی است! با این وجود، عکسی مانند نمونه فوق، بیشتر جنبه تبلیغاتی داشته و شامل جزئیات خاصی از داستان یا موردی مربوط به آن نمی‌شود.

فیلم Spider-Man: No Way Home در تاریخ ۲۶ آذر (۱۷ دسامبر) اکران خواهد شد.


guest

13 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا