اطلاعات جدیدی از آینده اسپایدرمن اندرو گارفیلد و سایر پروژه‌های مارول فاش شد

مارول حق استفاده از شخصیت بلک کت را ندارد!؟

اطلاعات جدیدی از آینده اسپایدرمن اندرو گارفیلد و سایر پروژه‌های مارول فاش شد پارسا خلیلی ۱۵ ۰۵ آبان ۱۴۰۲ مارول
آینده اسپایدرمن اندرو گارفیلد

به نظر می‌رسد سونی واقعا برنامه‌های بزرگی برای اسپایدرمن اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) دارد، زیرا به‌تازگی افشاگری معروف اطلاعات جدیدی از آینده او فاش کرده است.

شاید برداشت اندرو گارفیلد از ابرقهرمان دوست‌داشتنی کمیک‌های مارول کمترین امتیاز را در وب‌سایت راتن تومیتوز داشته باشد (چیزی که هیچ اهمیتی ندارد)، اما خوشبختانه فیلم Spider-Man: No Way Home با بازگرداندن او به نقش اسپایدرمن باعث شد تا آن توجه و علاقه‌ای که سزاوراش است را از سوی طرفداران دریافت کند. همانطور که می‌دانید، حضور کوتاه مدت اسپایدرمن اندرو گارفیلد در دنیای سینمایی مارول درب‌ها را به روی احتمالات بی‌شماری باز کرد که یکی از بزرگترین آنها، احیای قسمت پایانی سه‌گانه The Amazing Spider-Man به کارگردانی مارک وب (Marc Webb) است.

حالا به‌تازگی افشاگری معروف به‌نام MyTimeToShineHello که طی چند ماه گذشته درباره آثار زیادی صحبت کرده، اطلاعات هیجان انگیز و شوکه‌کننده‌ای از اسپایدرمن اندرو گارفیلد و سایر پروژه‌های دنیای سینمایی مارول فاش کرده و حسابی در فضای مجازی خبرساز شده است. به‌گفته او مارول و سونی برنامه‌هایی برای اسپایدرمن اندرو گارفیلد دارند. وقتی از او پرسیده شد که آیا حضور بعدی اندرو در حد حضور افتخاری است یا نه، صرفا در جواب تایید کرد که او در پروژه‌های متعددی حضور خواهد داشت و قرار نیست جای اسپایدرمن تام هالند (Tom Holland) را بگیرد. وقتی کاربری دیگر درباره بلک کت و لایو اکشن مایلز مورالز و اسپایدر گوئن پرسید، MTTSH در جواب تایید کرد که سونی اجازه استفاده از شخصیت بلک کت را به مارول نداده و لایو اکشن مایلز مورالز و اسپایدر گوئن نیز هر دو در دست توسعه هستند.

این منبع خبری موثق بعد از صحبت درباره اسپایدرمن و شخصیت‌های مربوط به آن، کمی درباره پروژه‌های دنیای سینمایی مارول صحبت کرد. به‌گفته او، فیلمبرداری پروژه سینمایی Young Avengers سال آینده آغاز می‌شود، جسیکا جونز نقشی کلیدی در ریبوت Daredevil: Born Again ایفا می‌کند، داستان ریبوت Blade در سال ۱۹۲۰ جریان دارد و ابرشرورش لیلیث است. او همچنین تایید کرد که واندا تا سال ۲۰۲۶ به دنیای سینمایی مارول برنمی‌گردد و حضور بعدی مون نایت نیز در فصل دوم سریال خودش است. اما همه این موارد به کنار، وقتی کاربری به‌نام Breaking 24/7 درباره مرد آهنی پرسید، او تایید کرد که قبل از ریبوت شدن دنیای سینمایی مارول، شاهد بازگشت مرد آهنی به پرده نقره‌ای خواهیم بود.

بااینکه در گذشته بیشتر صحبت‌های MyTimeToShineHello به واقعیت پیوسته بود، اما نباید فراموش کرد که او تنها یک افشاگر است و تا وقتی مارول چیزی را شخصا تایید نکرده نباید خیلی به حرف‌های او اعتماد کرد.

5 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

15 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا