آیا پیتر پارکر و مایلز مورالس در Spider-Man: Miles Morales با یکدیگر تعامل خواهند داشت؟

پیتر و مایلز در حال تمرین کردن هستند

Spider-Man: Miles Morales

استودیوی Insomniac Games اخیرا در صفحه‌ی رسمی اینستاگرام خود پستی منتشر کرده که محتوای آن به تمرین‌ مایلز و پیتر پارکر اشاره می‌کند.

به تازگی توسعه‌دهنده‌ی بازی Spider-Man: Miles Morales خلاقیت به خرج داده و با انتشار تصاویری از نشریه‌ی Daily Bugle، چشم‌انتظاران این بازی را هیجان‌زده کرده است. Insomniac Games هم‌اکنون مشغول توسعه‌ی Spider-Man: Miles Morales است و قصد دارد این بازی را برای پلی‌استیشن 4 و پلی‌استیشن 5 عرضه کند. جدیدترین تریلر آن را می‌توانید از سرگرمی تماشا کنید.

پست اخیر توسعه‌دهنده‌ی بازی Miles Morales در اینستاگرام، مقاله‌ای است که از Daily Bugle برگرفته شده است. محتوای این مقاله به پیشینه‌ی شخصیت مایلز و پیتر اشاره دارد که در سراسر نیویورک با یک‌دیگر مشغول تمرین و آموزش هستند. نکته‌ی قابل توجه این پست، اسلاید آخر آن است؛ ویدیوی کوتاهی از مایلز و پیتر که مشغول گشت و گذار در شهر هستند. مایلز در این تصویر مانند پیتر لباس پوشیده است. از طرفی دیگر، هنوز نمی‌دانیم این ویدیوی کوتاه از بازی مورد انتظار Spider-Man: Miles Morales گرفته شده است یا توسعه‌دهندگان آن را برای هیجان‌زده کردن طرفداران ساخته‌اند.

لازم به ذکر است که عنوان Miles Morales دارای حالتی مبتنی بر رزولوشن 4K و نرخ ۶۰ فریم بر ثانیه خواهد بود که کاربران کنسول پلی‌استیشن 5 با انتخاب این گزینه، می‌توانند بازی را در بهترین نرخ فریم و وضوح تصویر تجربه کنند. طبق گفته‌ی سازندگان، در بخش تنظیمات گرافیکی گزینه‌های متعددی وجود دارد که بازیکنان طبق سلیقه‌ی خود می‌توانند نحوه‌ی اجرای بازی را انتخاب کنند.

بازی Spider-Man: Miles Morales همراه با کنسول نسل نهمی سونی یعنی پلی‌استیشن 5 در تاریخ ۱۲ نوامبر (مصادف با ۲۲ آبان ماه سال جاری) با قیمت ۵۰ دلار منتشر خواهد شد و علاقه‌مندان می‌‌توانند از تجربه‌ی آن لذت ببرند. البته، این بازی در همان تاریخ برای پلی‌استیشن 4 هم عرضه می‌شود.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا