1%
  • 0/10

تریلر گیم‌پلی بازی Spider-Man: Miles Morales منتشر شد

پرشی به نسل بعد با اسپین‌آف اسپایدرمن

تریلر گیم‌پلی بازی Spider-Man: Miles Morales منتشر شد ۰ ۲۷ شهریور ۱۳۹۹ اخبار بازی کپی لینک

سونی و اینسامنیاک تریلر گیم‌پلی بازی Spider-Man: Miles Morales (اسپین‌آفی از بازی اسپایدرمن ۲۰۱۸) را در نمایش پلی‌استیشن 5 منتشر کردند.

این تریلر شهر نیویورک در فصل زمستان را نشان می‌دهد و مقداری گیم‌پلی از مایلز مورالز نیز دیدیم. در بخش اول گیم‌پلی، مایلز و دوستش در منطقه‌ی «هارلم» قدم می‌زنند. هارلم یک منطقه‌ی کاملا جدید است و قبلا در اسپایدرمن ۲۰۱۸ وجود نداشت.

پس از این The Tinkerer (شخصیت منفی بازی) به همراه ارتش زیرزمینی خود به سخنرانی انتخاباتی Rio Morales – که مادر مایلز است – حمله می‌کنند. مایلز در لباس مشکی-قرمز خود ظاهر می‌شود و تلاش می‌کند جلوی تینکرر را بگیرد. در بخش گیم‌پلی‌ای که بعد از آن مشاهده می‌کنیم، دیدیم که مایلز می‌تواند نامرئی شود و از قدرت‌های الکتریکی استفاده کند – که پیتر پارکر این قدرت‌ها را در اسپایدرمن ۲۰۱۸ نداشت. همچنین کاتسین‌های QTE (Quick Time Event) را دیدیم که در بازی قبلی نیز حضور پررنگی داشتند.

داستان بازی Spider-Man: Miles Morales یک سال پس از وقایع Marvel’s Spider-Man‌ رخ می‌دهد. مایلز که قبلا نقش کمکی را داشت، این بار مرکز توجه ما است و باید در جایگاه او به مبارزه با دشمنان شرور بپردازیم.

با این‌که بازی Spider-Man: Miles Morales یک دنباله‌ی «مستقیم» از عنوان اول نیست، خود یک اثر مستقل بوده که نیازی به تهیه‌ی نسخه‌ی پیشین برای تجربه‌ی آن وجود ندارد. اگر بخواهیم آن را به اثری دیگر تشبیه کنیم، باید بگوییم که این عنوان مانند Uncharted: Lost Legacy است که در آن هم نقش‌های کمکی به نقش‌های اصلی تبدیل می‌شوند. بازی Spider-Man: Miles Morales ۱۶ الی ۲۰ ساعت گیم‌پلی خواهد داشت.

سونی از نسخه‌ی Ultimate Edition بازی در پستی در وبلاگ پلی‌استیشن رونمایی کرد. این نسخه از بازی ۷۰ دلار خواهد بود و به همراه آن، نسخه‌ی ریمستر Marvel’s Spider-Man به علاوه‌ی تمام بسته‌های الحاقی را دریافت خواهید کرد.

بازی Spider-Man: Miles Morales همراه با کنسول پلی‌استیشن 5 در تاریخ ۱۲ نوامبر به قیمت ۵۰ دلار منتشر خواهد شد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments