تام هالند درباره آینده اسپایدرمن در دنیای سینمایی مارول و فیلم‌های بعدی Spider-Man می‌گوید

خود اسپایدرمن هم از چیزی ۱۰۰ درصد مطمئن نیست

آینده اسپایدرمن در دنیای سینمایی مارول

طی مصاحبه‌های اخیر، تام هالند (Tom Holland)، بازیگر نقش شخصیت مرد عنکبوتی، اظهاراتی را درباره آینده اسپایدرمن در دنیای سینمایی مارول ارائه داده و فیلم‌های Spider-Man 4، 5 و 6 را فعلا در حد مکالمه‌های بدون قرارداد می‌داند.

در سال ۲۰۱۵ بالاخره شخصیت محبوب و دوست داشتنی مرد عنکبوتی وارد دنیای سینمایی مارول شد و در یک قرارداد دو سر برد، استودیو مارول با سونی همکاری کرد تا استارت یک پروژه بزرگ برای ساختن فیلم‌های سری جدید Spider-Man را بزنند. در این فیلم‌ها یک پیتر پارکر (Peter Parker) جدید که تام هالند نقش آن را بازی می‌کرد معرفی شد و در اولین حرکت، دیدیم که او سپر کاپیتان آمریکا را به دست گرفت!

چه کسی فکرش را می‌کرد که یک روز اسپایدرمن بتواند سپر کاپیتان آمریکا را در یک اثر سینمایی کاملا فرنچایز‌طور و بزرگ به دست گرفته و بعدها در نبرد بزرگی مانند Endgame، از چکش ثور آویزان شود! این ایده‌ها همگی با همکاری سونی و مارول به واقعیت تبدیل شد و در فاز چهارم MCU که هم‌اکنون در جریان بوده و موضوع اصلی آن مولتی‌ورس است، دیدیم که که حتی ابرشرورهای سایر جهان‌های موازی مارولی مانند دو سری اسپایدرمن قبلی ساخته شده و Venom نیز امکان تعامل با دنیای سینمایی مارول را دارند.

دیگر بر کسی پوشیده نیست که در No Way Home بازیگران و شخصیت‌های سری‌های قبلی مرد عنکبوتی حضور دارند و از طرفی توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) نیز حاضر شده‌اند تا در کنار اسپایدرمن تام هالند به او کمک کنند. با این حال، پایان No Way Home هرگز آخر کار برای مرد عنکبوتی نبود و آینده اسپایدرمن در دنیای سینمایی مارول همچنان ادامه خواهد داشت.

آینده اسپایدرمن در دنیای سینمایی مارول

مدتی پیش بود که امی پاسکال (Amy Pascal)، مدیر استودیو سونی رسما اعلام کرد که فیلم‌های Spider-Man 4، 5 و 6 در آینده برای شخصیت مرد عنکبوتی در نظر گرفته شده‌اند و به زودی باید شاهد ادامه داستان اسپایدرمن محبوب محله باشیم. در حقیقت پایان جالب No Way Home هم خود به چنین موضوعی اشاره داشت، اما همچنان حتی بعد از تایید سونی هنوز هم برخی از طرفداران اعتماد کامل ندارند و منتظر تاییدیه‌های بیشتری از سوی استودیو مارول، کوین فایگی (Kevin Feige) و حتی خود تام هالند هستند؛ در حالی که هالند پس از صحبت‌های شک‌آمیز اخیر خود درباره ادامه نقش اسپایدرمن، در جدیدترین مصاحبه خود صحبت‌های تازه‌ای را ارائه داده است.

ما مکالمه‌هایی را درباره آینده احتمالی شخصیت اسپایدرمن داشتیم، اما در حال حاضر این‌ها فقط در حد مکالمه و صحبت هستند. ما نمی‌دانیم که در آینده چه اتفاقی می‌افتد. مطمئنم که سازندگان در استودیو مارول و سونی ایده‌ای را در سر دارند، اما فعلا نمی‌دانم نقشه آن‌ها چیست.

هالند در گذشته پیشینه بسیار خرابی را در زمینه لو دادن اطلاعات مختلف دارد، به همین دلیل نیز کمی منطقی به نظر می‌رسد که طی یک سال گذشته، کاملا با ذهن و دهان بسته سر مصاحبه‌ها حاضر شده و دیگر هیچ چیز را از پروژه‌های آینده مارول لو ندهد! با این حال درباره اینکه آینده اسپایدرمن در دنیای سینمایی مارول یک مورد حتمی است و این سه‌گانه پایان کار او نیست، هالند فعلا هیچ نظری نداشته و فقط اظهار کرده که از موفقیت حاضر و به دست آمده اوج لذت را می‌برد.

لازم به ذکر است که به جز تام هالند، اندرو گارفیلد و توبی مگوایر هم اکنون گزینه‌های دیگر برای ادامه روایت اسپایدرمن در جهان‌های مختص به خود یا حتی در وقایع مولتی‌ورسی هستند. توبی مگوایر که طبق شایعات قرار است تا در فیلم Doctor Strange 2 حاضر شود، اندرو گارفیلد هم که ظاهرا با کمپین‌های طرفداران و نظر مثبت همه درباره فیلم بعدی او، قرار است تا در The Amazing Spider-Man 3 ایفای نقش کند.

اما در هر صورت، مطمئن باشید که تام هالند قطعا نقش اسپایدرمن را در صورت ادامه همکاری سونی و استودیو مارول ایفا خواهد کرد و از آن مهم‌تر اینکه زمینه را برای حضور مایلز مورالز (Miles Morales) آماده می‌کند. ادامه داستان بعد از No Way Home یک مورد نسبتا قطعی است و احتمالا بعدها در سایر فیلم‌های بزرگ مانند Avengers 5 یا سری ریبوت بعدی Fantastic Four، باید شاهد حضور مرد عنکبوتی در کنار جمع ابرقهرمانانی مانند کیت بیشاپ (Kate Bishop) یا حتی فرزندان واندا (Wanda) برای ساختن گروه Young Avengers باشیم!

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا