اطلاعات جدیدی از انیمیشن جدید اسپایدرمن منتشر شد

نگاهی به صداپیشگان، داستان و تاریخ پخش

اطلاعات جدیدی از انیمیشن جدید اسپایدرمن منتشر شد پارسا خلیلی ۲ ۱۵ مهر ۱۴۰۲ مارول
انیمیشن جدید اسپایدرمن

بعد از سکوتی دو ساله، سرانجام اطلاعات هیجان‌ انگیزی از انیمیشن جدید اسپایدرمن توسط استودیو مارول منتشر شد.

تقریبا دو سال پیش بود که استودیو مارول از ساخت انیمیشن سریالی Spider-Man: Freshman Year خبر داد. از آنجایی که مارول و سایر تیم تولید بسیار سختگیرانه درباره‌اش صحبت می‌کردند، برخی نگران بودند که ممکن است اواسط تولید کنسل شود. با این حال جف ترامل (Jeff Trammell)، نویسنده و تهیه‌کننده اجرایی سریال، در ماه آگوست سال جاری اعلام کرد که از جانب طرفداران بسیار هیجان‌زده است چراکه قراره هوش از سرتان ببرد.

اکنون به‌لطف گزارش جدید thecosmiccircus.com که پیرو اتمام اعتصاب انجمن نویسندگان (WGA) در فضای مجازی سر و صدا کرده، اطلاعات هیجان انگیزی از داستان، صداپیشگان و تاریخ پخش انیمیشن جدید اسپایدرمن منتشر شده است. اینطور که پیداست، پیتر پارکر برای سال اول دبیرستان آماده می‌شود، غافل از اینکه اتفاقی بزرگ و غیرمنتظره قراره زندگی او را برای همیشه عوض کند.

طبق این گزارش هادسون تیمز (Hudson Thames) ایفاگر نقش پیتر پارکر، یوجین برد (Eugene Byrd) ایفاگر نقش لونی لینکلن، گریس سانگ (Grace Song) ایفاگر نقش نیکو مینورو، هیو دنسی (Hugh Dancy) ایفاگر نقش اتو اکتاویوس، کاری والگرن (Kari Wahlgren) ایفاگر نقش عمه می و زنو رابینسون (Zeno Robinson) ایفاگر نقش هری آزبورن خواهند بود. جالب اینجاست که هادسون تیمز قبلا در فصل اول انیمیشن سریالی وات ایف نیز صداپیشگی اسپایدرمن را انجام داده است.

در حال حاضر هویت بسیاری از صداپیشگان یک راز بزرگ است اما به‌لطف تایید رسمی استودیو مارول در همایش کمیک کان سن دیگو سال گذشته، می‌دانیم که چارلی کاکس (Charlie Cox) نیز قراره قبل از ایفای نقش در ریبوت هجده قسمتی Daredevil: Born Again، با صدای گرم خود در این انیمیشن سریالی به شخصیت مت مورداک ملقب به دردویل جان ببخشد.

در نهایت تایید شد که انیمیشن سریالی مورد انتظار Spider-Man: Freshman Year برای پخش در تاریخ ۲ نوامبر سال ۲۰۲۴ (۱۲ آبان سال ۱۴۰۳) از سرویس استریم دیزنی پلاس برنامه‌ریزی شده است.

4.7 3 آراء
امتیاز مطلب


اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا