1%
  • 0/10

تهیه کننده Spider Verse 3 از شباهت آن به یکی از فیلم‌های دیزنی می‌گوید

تاریخ اکران همچنان مشخص نیست

تهیه کننده Spider Verse 3 از شباهت آن به یکی از فیلم‌های دیزنی می‌گوید ۰ ۲۰ مهر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
تهیه کننده Spider Verse 3

کریس میلر تهیه کننده Spider Verse 3 در بخشی از مصاحبه اخیر خود از شباهت آن به یکی از فیلم‌های سینمایی والت دیزنی پرده برداشت.

[در صورت عدم تماشای قسمت دوم از خواندن مطلب خودداری کنید] سونی پیکچرز اواسط سال جاری میلادی دومین اقتباس سینمایی مایلز مورالز (Miles Morales) را با نام Spider-Man: Across the Spider-Verse روی پرده نقره‌ای برد. این اثر بخاطر سبک هنری خاص، سکانس‌های اکشن جذاب و داستانی احساسی تحسین‌ها را برانگیخت و در باکس آفیس هم عملکرد بسیار خوبی را از خود بر جای گذاشت. در ضمن، قسمت سوم در دست ساخت قرار داشته و Spider-Man: Beyond the Spider-Verse نامگذاری شده است.

Spider-Man: Across the Spider-Verse با یک کلیف هنگر به انتها رسید تا مخاطبان برای دیدن قسمت بعدی لحظه شماری کنند. در سکانس پایانی دیدیم که مایلز مورالز اشتباهاً به زمین ۴۲ منتقل شده و با نسخه خودش در آنجا ملاقات می‌کند. از آنجایی که عنکبوت زمین ۴۲ به زمین ۱۶۱۰ منتقل شد و هیچ وقت مایلز را نیش نزد، هرگز به مرد عنکبوتی (Spider-Man) تبدیل نشد. او حالا بعنوان پراولر به مبارزه با تبهکاران و افراد شرور می‌پردازد.

کریس میلر (Chris Miller)، فیل لرد (Phil Lord) و ژواکیم دوس سانتوس (Joaquim Dos Santos) اخیراً مصاحبه‌ای را با رسانه Empire انجام داده‌اند. میلر و لرد بعنوان تهیه کننده و دوس سانتوس هم بعنوان یکی از کارگردانان در ساخت Spider-Man: Across the Spider-Verse مشارکت داشتند. میلر در بخشی از گفتگو فاش کرد نسخه اولیه قسمت سوم عمدتاً درباره مایلز مورالز ۴۲ بود. دوس سانتوس در همین حین به گفتگو اضافه شده و می‌گوید نسخه اولیه المان‌هایی از The Parent Trap را در خود جای داده بود. تهیه کننده Spider Verse 3 در ادامه نه تنها صحبت‌های دوس سانتوس را تایید می‌کند، بلکه فاش می‌سازد برخی از المان‌ها همچنان در قسمت سومی که می‌خواهند بسازند باقی مانده‌اند.

The Parent Trap محصول والت دیزنی (Walt Disney) بوده و در سال ۱۹۹۸ میلادی اکران شد و توانست به فروش قابل قبولی در باکس آفیس جهانی دست یابد. داستان این اثر عاشقانه و کمدی درباره خواهرانی دوقلو است که از وجود یکدیگر خبر نداشته و بطور اتفاقی با هم روبرو می‌شوند. آن‌ها طی اتفاقاتی تصمیم می‌گیرند جایشان را با هم عوض کرده تا ببینند زندگی‌هایشان چه تفاوت‌هایی دارد.

فیلم Spider-Man: Beyond the Spider-Verse قرار بود اوایل سال آینده میلادی به سینماها بیاید اما اعتصاب نویسندگان باعث شد اکرانش تا اطلاع ثانوی به تعویق بیافتد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments