بازیگر نقش اسپایدرمن قراردادی مخفی را با سونی و دیزنی امضا کرده است؟

بازگشت اسپایدرتام!

بازیگر نقش اسپایدرمن

به تازگی شایعه‌ای منتشر شده که طی آن، گفته می‌شود تام هالند (Tom Holland)، بازیگر نقش اسپایدرمن (Spider-Man) قراردادی مخفی با سونی و دیزنی را امضا کرده است.

بدون شک همه طرفداران منتظر اکران فیلمی جدید از مرد عنکبوتی هستند. ساخت دنباله Spider-Man 4 با بازی توبی مگوایر (Tobey Maguire)، یا The Amazing Spider-Man 3 هر دو از مواردی هستند که طرفداران بدون شک از آن‌ها استقبال خواهند کرد. اما جدای از این موارد، به نظر می‌رسد که در حال حاضر، محتمل‌ترین فیلم مرد عنکبوتی جدیدی که ممکن است ساخته شود، با بازی تام هالند خواهد بود.

در واقع شایعه‌ای بسیار عجیب بین کاربران پخش شده که طبق آن، تام هالند یک قرارداد بسیار بزرگ و مخفی را با سونی، دیزنی و همچنین استودیو مارول امضا کرده تا نقش اسپایدرمن را در چندین پروژه مختلف ایفا کند. این موضوع اصلا دور از ذهن نیست و به تازگی دیدیم که به صورت رسمی، تایید شد که فیلم جدید این بازیگر در نقش اسپایدرمن، در دنیای سینمایی مارول، در دست ساخت قرار دارد.

به هر حال Spider-Man: No Way Home قطعا پایان راه این مرد عنکبوتی نیست و فیلم‌های آینده دنیای سینمایی مارول، همگی زمینه خوبی را برای حضور او فراهم خواهند کرد. با این وجود، نکته قابل توجه اینجاست که این قرارداد بزرگ، ظاهرا برای ایفای نقش هم در جهان اسپایدرمن سونی و هم دنیای سینمایی مارول است! طوری که او در پروژه‌های هر دو شرکت حضور داشته و احتمالا موضوعی مربوط به مولتی ورس را دنبال خواهد کرد.

در هر صورت واضح است که اثری به بزرگی Avengers: Secret Wars شامل چندین نسخه از هر شخصیتی می‌شود و به هیچ وجه بعید نیست که اسپایدرمن نیز ورینت‌های مختلفی شبیه به نسخه تام هالند را داشته باشد. یا اینکه طی آن، تام به جهان اسپایدرمن سونی برود تا کار خاصی را انجام بدهد. در هر صورت، مهم این است که او برای ایفای نقش پیتر پارکر (Peter Parker) مجددا به دنیای سینمایی مارول و سونی برمی‌گردد و به زودی اخبار بیشتری را درباره آن خواهیم شنید.

فیلم جدید بازیگر نقش اسپایدرمن با عنوانی نامشخص، پیش از Avengers: Secret Wars اکران خواهد شد.

4 8 آراء
امتیاز مطلب

guest

17 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا