بازیگر شخصیت اسکارلت اسپایدر در انیمیشن اسپایدرورس ۲ کیست؟

رازی که نمی‌خواهند برملا شود

بازیگر شخصیت اسکارلت اسپایدر در انیمیشن اسپایدرورس ۲ کیست؟ پیمان امامی ۰ ۰۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینمای جهان
تریلر انیمیشن Spider-Man: Across The Spider-Verse

انیمیشن اسپایدرورس ۲ در حالی مراحل بازاریابی و تبلیغات را پشت سر می‌گذارد که هنوز نام یکی از صداپیشگان اصلی آن، مشخص نیست. ما نمی‌‌دانیم که مارول (Marvel) کدام بازیگر سینما را برای شخصیت اسکارلت اسپایدر، انتخاب کرده است.
اگرچه انیمیشن مرد عنکبوتی: در میان دنیای عنکبوتی (Spider-Man: Across the Spider-Verse) هنوز در سینماها اکران نشده، اما مدتی است که توجه و اشتیاق بسیاری از طرفداران مارول را در سایت‌ها و شبکه‌های اجتماعی برانگیخته است. این فیلم، دومین قسمت از فرانچایز انیمیشنی اسپایدرمن به شمار می‌رود که قسمت اولش در سال ۲۰۱۸ روی پرده رفت و از نظر تجاری و هنری، عملکرد فوق‌العاده‌ای داشت.
تحلیلگران پیش‌بینی می‌کنند که این‌ فیلم، رکورد فروش را در میان محصولات ابرقهرمانی مارول بشکند. یکی از عواملی که فروش انیمیشن مرد عنکبوتی را تضمین خواهد کرد، حضور نام‌های بزرگ و پرآوازه‌ای است که در فهرست بلندبالای صداپیشگان به چشم می‌خورد.

مارول چه چیزی را از ما پنهان می‌کند؟

اما یک شخصیت محبوب نیز وجود دارد که همچنان مشخص نیست کدام بازیگر سینما به جایش حرف می‌زند؛ تا به این‌ لحظه، استودیو مارول نگفته است که صداپیشه شخصیت اسکارلت اسپایدر (Scarlet Spider) چه کسی خواهد بود. جالب اینکه حتی عوامل سازنده هم در این باره سکوت کرده‌اند. این در حالی است که شخصیت مذکور در آخرین تریلری که از انیمیشن اسپایدرورس ۲ منتشر شد، حضوری کاملا آشکار داشت و در معرض دید مخاطبان قرار گرفت.
با نگاهی به پیشینه اسکارلت اسپایدر در کمیک‌ها، درمی‌یابیم که او همیشه با مرد عنکبوتی اصلی ارتباط داشته و هیچگاه شخصیتی مجزا نبوده است. از این رو، امکان دارد که یک بازیگر محبوب و قدیمی مرد عنکبوتی مانند توبی مگوایر (Tobey Maguire) یا اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) نقش او را ایفا کند. حتی چندان دور از ذهن نیست که یوری لوونتال (Yuri Lowenthal) به جای اسکارلت اسپایدر حرف بزند. صداپیشه‌ای که نقش پیتر پارکر را در بازی‌های مرد عنکبوتی پلی‌استیشن برعهده داشت.

4.5 4 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا