حضور احتمالی اسپایدرمن توبی مگوایر و اندرو گارفلید در انیمیشن Spider-Verse 2

کراس اور رویایی

حضور احتمالی اسپایدرمن توبی مگوایر و اندرو گارفلید در انیمیشن Spider-Verse 2 پارسا خلیلی ۱ ۰۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ سینما
اسپایدرمن توبی مگوایر و اندرو گارفلید

هیلی استاینفلد (Hailee Steinfeld) و شیمیک مور (Shameik Moore)، ستاره‌های اصلی انیمیشن Spider-Verse 2 نسبت به حضور افتخاری اسپایدرمن توبی مگوایر و اندرو گارفلید واکنش نشان دادند.

با نزدیک‌تر شدن به تاریخ اکران انیمیشن Spider-Verse 2، صحبت‌ها در مورد حضور افتخاری‌های کوتاه احتمالی در حال افزایش است. در واقع شایعات حاکی از آنند که سونی قصد دارد پای اسپایدرمن توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) را به دنیای اسپایدرورس باز کند. علاوه بر این هنگامیکه از کریستوفر میلر (Christopher Miller)، تهیه کننده انیمیشن Spider-Man: Across the Spider-Verse درباره این موضوع سوال پرسیده شد، او به صراحت گفت هر چیزی در مولتی‌ورس امکان پذیر است.

حالا به‌تازگی در مصاحبه‌ای با Extra TV پس از پنل سونی پیکچرز در سینماکان ۲۰۲۳، هیلی استاینفلد و شیمیک مور در مورد حضور افتخاری اسپایدرمن توبی مگوایر و اندرو گارفلید صحبت کردند. وقتی اکسترا به این نکته اشاره کرد که کمپ پاورز (Kemp Powers)، کارگردان انیمیشن Spider-Verse 2 پیش‌تر درباره نقش احتمالی اسپایدرمن‌های دنیای لایو اکشن صحبت کرده است، هیلی و شیمیک سعی کردند از هرگونه اظهار نظر درباره این موضوع طفره بروند.

اکسترا: من با کمپ پاورز صحبت کردم و او به من گفت که تام، اندرو و توبی همگی در حال ضبط حضور افتخاری‌های کوتاه خود هستند.

شیمیک مور: من اطلاعی در این رابطه ندارم ولی می‌دانم هیلی استاینفلد در آن حضور دارد. ایسا ری در آن حضور دارد. دنیل کالویا و جیک جانسون در آن حضور دارند.

هیلی استاینفلد: می‌دانید اسپایدرمن‌های بسیار زیادی داریم و بله شاید نسخه‌های لایو اکشن هم نقشی داشته باشند اما خب قشنگی سورپرایز به همین است، چراکه ممکن است هر اتفاقی رخ بدهد، به‌خصوص اگر با ایده مولتی‌ورس سر و کار داشته باشی.

صحبت‌های استاینفلد مبنی بر اینکه دنباله Across the Spider-Verse سورپرایزهایی برای طرفداران خواهد داشت، به‌نوعی احتمال حضور اسپایدرمن‌های دنیای لایو اکشن در کنار نسخه‌های قابل توجه از اشکال مختلف رسانه، مانند نسخه پلی استیشن را بالا می‌برد. علاوه بر این، در مصاحبه سال گذشته، کریستوفر میلر در پاسخ به احتمال استفاده از ایستراگ‌ها و ارجاعات دنیای سینمایی مارول، خاطرنشان کرد که مولتی‌ورس بزرگ‌تر و گسترده‌تر از آن چیزی است که فکرش را می‌کنید.

علاوه بر این میگل اوهارا در جدیدترین تریلر انیمیشن به‌طور مستقیم به وقایع فیلم Spider-Man: No Way Home اشاره کرد و خط زمانی دنیای سینمایی مارول را زمین ۱۹۹۹۹۹ خواند. همچنین نسخه بین المللی تریلر با مونتاژ کوتاهی از اسپایدرمن‌های توبی مگوایر، اندرو گارفیلد و تام هالند (Tom Holland) آغاز شد. همین رفرنس‌ها یا ایستراگ‌ها به‌تنهایی ثابت می‌کنند که تحقق یافتن چنین کراس اوری خیلی دور از ذهن نیست.

انیمیشن به‌شدت مورد انتظار Spider-Man: Across the Spider-Verse در تاریخ ۲ ژوئن سال جاری (۱۲ خرداد سال ۱۴۰۲) و دنباله آن با نام Spider-Man: Beyond the Spider-Verse در تاریخ ۲۹ مارچ سال ۲۰۲۴ (۱۰ فروردین سال ۱۴۰۳) در سینماها اکران خواهند شد.

5 2 آراء
امتیاز مطلب


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا