1%
  • 10/10

ابرشرورهای فیلم Spider-Man 4 مشخص شدند؟

از تئوری تا واقعیت!!

ابرشرورهای فیلم Spider-Man 4 مشخص شدند؟ ۲۶ ۳۰ دی ۱۴۰۲ مارول کپی لینک
ابرشرورهای فیلم Spider-Man 4

شاید استودیو مارول سکوت اختیار کرده باشد، اما برخی از پروژه‌های اخیر دنیای سینمایی مارول به ابرشرورهای فیلم Spider-Man 4 اشاره کردند.

از جا ماندن سیمبیوت ونوم در سکانس پس از تیتراژ Spider-Man: No Way Home گرفته تا شایعات و گمانه‌زنی‌های مطرح شده در رابطه با نقش پررنگ دردویل و کینگ پین در داستان سه‌گانه دوم، فیلم Spider-Man 4 مدت‌هاست که به یکی از بزرگترین و مورد انتظارترین پروژه‌های استودیو مارول تبدیل شده است. متاسفانه علیرغم تکمیل شدن فیلمنامه، کوین فایگی (Kevin Feige) هنوز از نویسنده، کارگردان یا ستاره‌های اصلی آن پرده برنداشته است. به‌همین خاطر نمی‌دانیم چه تیمی قراره ماجراجویی‌های جدید پیتر را به تصویر بکشد.

به‌لطف اعتصابات سال گذشته، هیچ اطلاعات خاصی از داستان یا ابرشرورهای فیلم به بیرون درز نکرده، اما شایعه و گمانه‌زنی‌های بسیار زیادی بین طرفداران دست به دست شده است. اخیرا افشاگر معروفی که درباره بازه زمانی انتشار اولین تریلر فیلم Deadpool 3 صحبت کرده بود، مدعی شده قسمت بعدی اسپایدرمن روایت‌گر داستان محبوب جنگ داخلی کاپیتان آمریکا در سطح خیابان است و چهره‌های آشنایی مثل شیطان هلزکیچن چارلی کاکس (Charlie Cox)، مرد مورچه‌ای پل راد (Paul Rudd)، کیت بیشاپ هیلی استاینفلد (Hailee Steinfeld) و اکو آلاکوا کاکس (Alaqua Cox) را به میدان نبرد بازمی‌گرداند.

حالا همان افشاگر مدعی شده که برخی از پروژه‌های دنیای سینمایی مارول عمدا یا سهوا نقش کینگ پین و ونوم به‌عنوان ابرشرورهای فیلم Spider-Man 4 را اسپویل کرده‌اند. اگر به‌خاطر داشته باشید، در سکانس پس از تیتراژ قسمت پایانی سه‌گانه اسپایدرمن، ادی براک بواسطه طلسم دکتر استرنج دوباره به دنیای خود بازگشت اما تکه‌ای از سیمبیوت ونوم را در خط زمانی اصلی دنیای سینمایی مارول جا گذاشت. سپس در سکانس پس از‌ تیتراژ اسپین آف تلویزیونی اکو شاهد راه اندازی شدن یکی از محبوب‌ترین خطوط داستانی کمیک‌های دردویل، یعنی Devil’s Reign بودیم.

شاید بگویید پایان اکو چطور به اسپایدرمن ربط پیدا می‌کند؟ برای کسانی که نمی‌دانند، در این خط داستانی کینگ پین به شهردار جدید نیویورک تبدیل می‌شود و قانونی تصویب می‌کند که فعالیت تمامی ابرقهرمانان و افراد دارای قدرت را غیرقانونی می‌شمارد (سناریویی مشابه قرارداد سوکوویا در فیلم Captain America: Civil War). در ادامه هم تیم جدیدی از Thunderbolts به رهبری جان واکر را گردهم می‌آورد تا با قهرمانانی که این قانون جدید را نادیده می‌گیرند، مقابله کنند.

استودیو مارول با رونمایی از برند “Marvel Spotlight” رسما تایید کرد که قراره بیشتر به روی داستان‌های کوچک و شخصیت‌های سطح خیابان مترمکز شود. برد ویندربام (Brad Winderbaum)، رئیس بخش استریمینگ استودیو نیز در یکی از مصاحبه‌های خود کینگ پین را تانوس سطح خیابان دنیای سینمایی مارول خطاب کرده بود. همه اینها یعنی کمپین شهرداری ویلسون فیسک قراره تاثیر بسزایی روی پروژه‌های استریت لول مثل Daredevil: Born Again و Spider-Man 4 داشته باشد. بنابراین انتخاب شدن ونوم و کینگ پین به‌عنوان ابرشرورهای سه‌گانه دوم اسپایدرمن نمی‌تواند خیلی دور از ذهن باشد.

فیلم به‌شدت مورد انتظار Spider-Man 4 تاریخ اکران مشخصی ندارد اما انتظار می‌رود اوایل سال ۲۰۲۵ در سینماها اکران شود.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

26 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments