1%
  • 0/10

اختلاف دوباره مارول و سونی؛ مگوایر و گارفیلد در Spider-Man 4 بازمی‌گردند؟

سونی می‌خواهد موفقیت تجاری قسمت سوم را تکرار کند

اختلاف دوباره مارول و سونی؛ مگوایر و گارفیلد در Spider-Man 4 بازمی‌گردند؟ ۱۰ ۰۵ بهمن ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
داستان فیلم Spider-Man 4

اگر ادعای یک افشاگر صحت داشته باشد، استودیوهای مارول و سونی بر سر داستان فیلم Spider-Man 4 به اختلاف خورده‌اند.

قبل از اینکه Spider-Man: No Way Home ساخته شود، مارول و سونی به اختلاف خوردند. تا جایی که چشم بادامی‌ها تصمیم گرفتند مرد عنکبوتی را از فرنچایز Marvel Cinematic Universe خارج کرده و به فرنچایز خودشان اضافه کنند. فشار طرفداران و صد البته تلاش دست اندرکاران دو استودیو باعث شد توافق جدیدی صورت گرفته و آن‌ها به همکاری‌شان ادامه دهند.

مارول و سونی ظاهراً باز هم به اختلاف خورده و اینبار نظرات متفاوتی درباره داستان فیلم Spider-Man 4 دارند. البته بعید بنظر می‌رسد این اختلاف مانند گذشته به قطع همکاری منجر شود. طبق گفته دنیل ریچمن (Daniel Ritchman)، افشاگر مشهور سینما و تلویزیون، سونی می‌خواهد توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) را بازگردانده و یک قصه دیگر با محوریت مولتی ورس را به تصویر بکشد. استودیو امیدوار است با این اقدام بتواند موفقیت تجاری عظیم Spider-Man: No Way Home را تکرار کند.

دنیل ریچمن در ادامه گزارش جدید خود گفت کوین فایگی (Kevin Feige)، مدیر استودیو مارول و تام هالند (Tom Holland)، بازیگر پیتر پارکر در MCU ترجیح می‌دهند داستان فیلم Spider-Man 4 از مولتی ورس فاصله گرفته و قصه‌ای در مقیاس خیابان را روایت کند؛ مانند کاری که در سریال Echo انجام شده است. ریچمن همچنین فاش ساخت گفتگوهایی پیرامون حضور کینگ پین در قسمت چهارم مرد عنکبوتی صورت گرفته است.

با نگاهی به فضای مجازی، می‌توان نتیجه گرفت اکثر کاربران با بازگشت توبی مگوایر و اندرو گارفیلد به نقش مرد عنکبوتی (Spider-Man) مخالف نیستند اما ترجیح می‌دهند فیلم Spider-Man 4 قصه‌ای خیابانی را در خود جای بدهد. از همین رو، امیدوار هستند کوین فایگی و تام هالند بتوانند حرف خود را به کرسی بنشانند.

در حال حاضر مشخص نیست فیلم مرد عنکبوتی 4 چه زمانی جلوی دوربین رفته یا چه تاریخی به سینماها خواهد آمد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

10 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments