تام هالند درباره صحنه‌ای از فیلم اسپایدرمن 3 با حضور برادرش می‌گوید

ماجرای سکانس حذف شده هری!

صحنه‌ای از فیلم اسپایدرمن 3

طی مصاحبه‌های اخیر تام هالند (Tom Holland)، بازیگر نقش مرد عنکبوتی (Spider-Man)، ظاهرا در صحنه‌ای از فیلم اسپایدرمن 3 او به همراه برادرش هری (Harry) سکانس خاصی را ضبط کرده‌اند.

مسئله اصلی که باعث شده تا فیلم Spider-Man: No Way Home بیش از حد مورد انتظار بوده و طرفداران را هیجان‌زده کند، شخصیت‌هایی است که در آن حضور دارند. در این فیلم تام هالند در نقش مرد عنکبوتی برای پایان دادن به اولین سه‌گانه خود حاضر می‌شود، و از طرفی انواع و اقسام ابرشرورها از خط‌های زمانی متفاوت و فیلم‌های قدیمی اسپایدرمن در مقابل او قرار می‌گیرند تا به خواسته‌اش نرسد!

در میان این ابرشرورها، دکتر اختاپوس (Doc Oc) با بازی آلفرد مولینا (Alfred Molina)، گرین گابلین (Green Goblin) با بازی ویلم دفو (Willem Dafoe)، جیمی فاکس (Jamie Foxx) در نقش الکترو و همچنین سند من (Sandman) که بازیگر آن هنوز مشخص نشده حضور دارند. به علاوه، لیزارد (Lizard) از فیلم The Amazing Spider-Man هم در این اثر سینمایی حضور خواهد داشت تا جمع دشمنان پیتر پارکر جمع باشد. از طرفی نیز اخیرا با لو رفتن ساندترک‌های No Way Home، می‌توان با قطعیت گفت که حضور اسپایدرمن‌های دیگر با بازی توبی مگوایر (Tobey Maguire) و اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) نیز تایید شده است!

اما می‌دانید چه چیزی بیشتر از همه می‌تواند برای خود تام هالند جالب‌تر از هرچیزی باشد؟ اینکه در فیلم مورد علاقه‌اش، شاهد حضور یکی از برادران کوچک‌تر خود باشد که در کنار اسپایدرمن حاضر می‌شوند!

داستان تام درباره صحنه‌ای از فیلم اسپایدرمن 3 با حضور هری هالند!

به گفته تام هالند، جان واتس (Jon Watts) کارگردان فیلم Spider-Man: No Way Home به او گفته بود که «نیاز به پسری جوان داریم تا نقش یک دزد را بازی کند». تام هم از آنجا که بیشتر از هرکسی شاید برادر خودش را برای این نقش ساده گزینه مناسبی دیده، او را به سرعت معرفی کرده و در نهایت، هری هالند روی صحنه حاضر شد! با این وجود، اتفاقاتی که افتاد باعث شد تا صحنه به کلی حذف شود.

ما هری را استخدام کردیم و به بازیگری گرفتیم. او روی صحنه رفت و وقتی که قرار بود تا نقشش را بازی کند، من به گروه انجام بدلکاری فیلم گفتم که هرکاری می‌کنید، او را سر و ته روی هوا نگه دارید! هری آویزان بود و روی هوا تاب می‌خورد، خدا خیرش بده کارش خیلی خوب بود، بعد وقتی که قرار شد تا دیالوگ‌هایی که داشت را بگوید، همه را فراموش کرد و انگار چشمانش از حدقه بیرون زده بودند!

بعد از کار ما با ماشین به خانه برگشتیم و او رانندگی می‌کرد، در حالی که می‌گفت: «پسر هر قدر که دوست داری از کارت شکایت کن، واقعا که تحملش کشنده‌ست!». البته او چیزی درباره حرف من نمی‌دانست و از طرفی بعدا که فیلم را تماشا کردیم، تصمیم گرفته شد تا صحنه به کلی حذف شود.

به هر حال این خبر خوبی برای هری هالند جوان نیست که دوست داشته تا در صحنه‌ای از فیلم بزرگی مانند اسپایدرمن 3 حضور داشته باشد. اما احتمالا بدشانسی بیشتر برای طرفدارانی خواهد بود که این صحنه خنده‌دار را از دست داده‌اند و دیگر قرار نیست که آن را ببینند!

فیلم Spider-Man: No Way Home در روز ۲۶ آذر (۱۷ دسامبر) اکران خواهد شد.

3 1 رأی
امتیاز مطلب

guest

8 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا