1%
  • 0/10

آیا چهار شگفت انگیز در بازی Spider-Man 2 حضور دارند؟

لیست غائبان هر روز طولانی‌‎تر می‌شود

آیا چهار شگفت انگیز در بازی Spider-Man 2 حضور دارند؟ ۰ ۱۱ آبان ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
چهار شگفت انگیز در بازی Spider-Man 2

یکی از کاربران شبکه اجتماعی ایکس اخیراً لوگویی را کشف کرده که به چهار شگفت انگیز در بازی Spider-Man 2 اشاره دارد.

بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی حدوداً دو هفته پیش جدیدترین انحصاری پلی استیشن را با نام Marvel’s Spider-Man 2 در بازارهای جهانی عرضه کرده است. پیتر پارکر و مایلز مورالز در این بازی باید مقابل کریون شکارچی (Kraven The Hunter) و ارتشش بایستند که عملاً نیویورک را به یک منطقه شکار بزرگ تبدیل کرده‌اند. البته کریون تنها تهدید نبوده و سیمبیوت ونوم (Venom) به طریقی به پیتر چسبیده و روی تمامی ابعاد زندگی‌اش تاثیر منفی می‌گذارد.

یکی از کاربران شبکه اجتماعی ایکس (توییتر سابق) ایستراگی را کشف کرده که به چهار شگفت انگیز در بازی Spider-Man 2 اشاره دارد. طبق گفته او، در صورتی که به بالای ساختمان بکستر بروید، با لوگویی مواجه می‌شوید که عدد ۴ رویش مشاهده می‌شود. در ادامه می‌توانید تصویر مورد نظر را مشاهده کنید:

چهار شگفت انگیز در بازی Spider-Man 2

در صورتی که نمی‌دانید، ساختمان بکستر در کمیک بوک‌های مارول مرکز فرماندهی گروه شگفت انگیز به شمار می‌رود؛ گروهی که از آقای شگفت انگیز، زن نامرئی، مشعل انسانی و تینگ تشکیل شده است. البته چهار شگفت انگیز تنها گروه ابرقهرمانی نیست که ساختمانش در نقشه بازی مرد عنکبوتی 2 وجود داشته اما خبری از آن‌ها نیست. این موضوع برای گروه انتقامجویان هم صدق می‌کند.

البته لیست اشاره‌های Spider-Man 2 همین موارد نبوده و کاربران طی روزهای گذشته ایستراگ‌های زیادی را با محوریت شخصیت‌های کمیک بوکی کشف کرده‌اند؛ برای مثال می‌توان به ولورین (Wolverine) یا کنال (Knull) اشاره کرد. ولورین نیاز به معرفی نداشته اما کنال یک ابرشرور بسیار قدرتمند بوده و ایزد سیمبیوت‌ها به شمار می‌رود. در ضمن، این بازی یک ادای احترام به بلک پنتر چادویک بوزمن (Chadwick Bowsman) را در خود جای داده است.

مرد عنکبوتی 2 در حال حاضر رتبه رتبه سوم پرفروش‌ترین بازی‌های کنسول پلی استیشن 5 را در اختیار دارد. Elden Ring و Final Fantasy XVI بترتیب در رتبه‌های اول و دوم دیده می‌شوند. 
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments