عناوین Soul و Monster Hunter به زودی در سینماهای چین اکران می‌‌شوند

بعد از مدت‌ها انتظار

تاریخ انتشار Soul

طبق اطلاعات منتشر شده، اقتباس سینمایی Monster Hunter و انیمیشن Soul قرار است در ماه دسامبر در چین اکران شوند.

استودیوی پیکسار و شرکت والت دیزنی موشن پیکچرز توسعه‌دهندگان عنوان Soul به حساب می‌آیند. با وجود آن‌که شیوع ویروس کرونا برای تولید و انتشار این عنوان مشکلاتی را ایجاد کرد، اما طبق اطلاعات منتشر شده، در تاریخ ۲۵ ماه دسامبر سال جاری میلادی (مصادف با ۵ دی ماه امسال) روی پرده‌های سینماهای چین می‌رود. داستان انیمیشن مورد انتظار Soul درباره‌ی یک معلم موسیقی است که در آستانه‌ی رسیدن به آرزوی خود می‌میرد اما قصد تسلیم شدن ندارد. از همین رو، تمام تلاشش را به کار می‌گیرد تا به دنیای زنده‌ها بازگردد. این انیمیشن در ابتدا قرار بود در ماه مه سال ۲۰۲۰ اکران شود اما سازندگان تاریخ انتشار آن را تغییر دادند. علت این تاخیر، شیوع ویروس کرونا بود.

از سوی دیگر، فیلم جدید کارگردان مشهور سینما، پل دبلیو. اس اندرسون (Paul W. S. Anderson) قرار است هم‌زمان با اکران Soul در سینماهای کشور چین اکران شود. تاریخ انتشار این فیلم در چین، ۴ دسامبر امسال (مصادف با ۱۴ آذر ماه سال جاری) خواهد بود. فیلم The Monster Hunter در ابتدا قرار بود در تاریخ ۱۴ شهریور ماه (مصادف با ۴ سپتامبر سال جاری میلادی) منتشر شود اما مدتی بعد عوامل آن اعلام کردند زمان اکران این عنوان تغییر کرده و به ۲۳ آپریل سال ۲۰۲۱ موکول شده است. با این وجود، این تاریخ باز هم تغییر کرد و طبق آخرین گزارش‌ها، Monster Hunter در دسامبر سال جاری میلادی به مرحله‌ی عرضه می‌رسد.

استودیوی سونی پیکچرز رلیسینگ وظیفه‌ی اکران Monster Hunter را برعهده داشته و پل دبلیو. اس اندرسون آن را کارگردانی می‌کند. جالب است بدانید این فیلمساز سابقه‌ی کارگردانی فیلم‌های Resident Evil را داشته و در حال حاضر مشغول توسعه‌ی پروژه‌ی جدید خود یعنی شکارچی اژدها است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا