1%
  • 0/10

سونی در حال بازسازی بازی‌های قدیمی پلی استیشن است

عرضه در سال ۲۰۲۵

سونی در حال بازسازی بازی‌های قدیمی پلی استیشن است ۰ ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازسازی بازی های قدیمی پلی استیشن

به نظر می‌رسد که بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی به دنبال بازسازی شماری از بازی های قدیمی پلی استیشن است.

شرکت سونی در طول نسل هفتم و هشتم صنعت بازی‌ها، عناوین ارزشمند و پرطرفداری را به صورت انحصاری برای پلی استیشن منتشر کرده است. با این حال، با توجه به کیفیت بصری ضعیف و گرافیک فنی نسبتا پایین این عناوین نسبت به بازی‌های امروزی، تجربه این آثار شاید چندان باب میل هوادارها نباشد.

در همین راستا، به نظر می‌‎رسد که روند بازسازی و توسعه نسخه ریمستر عناوین پلی استیشن صرفا به سری آخرین ما خلاصه نشده و این کمپانی در حال حاضر مشغول ساخت ریمیک و ریمستر شماری از بازی‌های قدیمی خود است. طبق ادعای یکی از افشاگرهای قابل اعتماد، ظاهرا ریمستر یا ریمیک تعدادی از آثار پلی استیشن در دست ساخت قرار دارند و مهم‌تر اینکه این عناوین برای عرضه در سال ۲۰۲۵ میلادی برنامه‌ریزی شده‌اند.

البته، هنوز جزئیاتی در خصوص این پروژه‌ها ارائه نشده و مشخص نیست که کدام یک از بازی های قدیمی و کلاسیک پلی استیشن در آینده بازسازی و عرضه خواهند شد. با این حال، گروهی از هوادارها بر این باور هستند که شاید ریمیک سه گانه خدای جنگ به همراه ریمیک Bloodborne تقدیم هوادارها شود.

دقت داشته باشید که شرکت سونی هنوز این ادعاها را تایید نکرده و اظهارات این افشاگر در حد یک شایعه به حساب می‌آید. با این حال، بهتر است بدانید که اینسایدر مزبور پیش‌تر به عرضه گوست آف سوشیما برای کامپیوتر اشاره کرده بود که این موضوع بعدها توسط سونی به طور رسمی تایید شد.

در دیگر خبرها، ناگفته نماند که این افشاگر ادعا کرده بازی Infamous Second Son در آینده نه چندان دور برای کامپیوتر منتشر می‌شود. همچنین، به گفته او، پورت پی‌سی بازی The Last of Us Part 2 نیز تا پایان سال ۲۰۲۴ میلادی در دسترس بازیکن‌ها قرار خواهد گرفت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments