1%
  • 0/10

نسخه کامپیوتر بازی Infamous Second Son در راه است

به مناسبت ده سالگی!

نسخه کامپیوتر بازی Infamous Second Son در راه است ۰ ۱۹ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی Infamous Second Son برای کامپیوتر

شواهد امر گویای این موضوع است که بازی Infamous Second Son در آینده نه چندان دور برای کامپیوتر منتشر می‌شود.

چند سالی است بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی شماری از بازی‌های انحصاری خود را برای رایانه شخصی منتشر می‌کند که از مهم‌ترین آن‌ها می‌توان به لست آف آس، گاد آف وار و سری هورایزن اشاره کرد. از طرفی، بعد از مدت‌ها گمانه‌زنی، در نهایت چند روز پیش بود که ژاپنی‌ها عرضه بازی گوست آف سوشیما برای پی‌سی را تایید کردند.

حال در تازه‌ترین این خبرها، این بار شایعه دیگری مبنی بر عرضه یکی دیگر از آثار نسل هشتم استودیوی ساکر پانچ پروداکشنز برای کامپیوتر به گوش رسیده است. در واقع، بر اساس اظهارات اخیر یکی از اینسایدرها، ظاهرا سونی با همکاری استودیوی نکسس سافتور در حال ساخت پورت اینفومس سکند سان برای پی‌سی است و در آینده نزدیک معرفی خواهد شد.

این افشاگر خاطرنشان کرده که یکی از اعضای استودیو نکسس سافتور بوده و او به همراه دیگر اعضا روی توسعه پورت پی‌سی بازی فعالیت می‌کند. البته، هنوز مشخص نیست که این یک پورت ساده برای کامپیوتر بوده یا تیم سازنده در حال ساخت نسخه ریمستر یا بازسازی بازی است.

دقت داشته باشید که بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی هنوز این ادعاها را تایید نکرده و بدین ترتیب، اظهارات فوق در حد یک شایعه به شمار می‌رود. با این حال، با توجه دهمین سالگرد عرضه بازی، ممکن است که پورت پی‌سی آن نهایتا تا پایان سال ۲۰۲۴ میلادی روانه بازار شود.

نکته قابل توجه این است که پیش‌تر به نظر می‌رسید بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی بیشتر روی عرضه بازی‌های جدید پلی استیشن برای کامپیوتر تمرکز کرده و چندان تمایلی ارائه عناوین قدیمی پلی استیشن برای این پلتفرم ندارد. با این حال، اگر اینفومس سکند سان به دست پی‌سی بازها برسد، بدون شک گام مهمی از سوی سونی برداشته خواهد شد.

لازم به ذکر است که بازی Infamous Second Son در سال ۲۰۱۴ میلادی به صورت انحصاری برای کنسول پلی استیشن 4 منتشر شد. به لطف پشتیبانی از عناوین نسل هشتم، کاربرهای پلی استیشن 5 نیز می‌توانند این بازی را روی کنسول خود تجربه کنند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments