1%
  • 0/10

بازی The Last of Us Part 2 برای کامپیوتر عرضه می‌شود

تا پایان سال ۲۰۲۴

بازی The Last of Us Part 2 برای کامپیوتر عرضه می‌شود ۰ ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بازی The Last of Us Part 2 کامپیوتر

شواهد امر گویای این موضوع است که بازی The Last of Us Part 2 در سال ۲۰۲۴ میلادی برای کامپیوتر عرضه خواهد شد.

اگر اخبار بازی‌ها را در رسانه سرگرمی دنبال کرده باشید، احتمالا اطلاع دارید که بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی در طول سال‌های اخیر شماری از عناوین انحصاری پلی استیشن را برای کامپیوتر منتشر کرده که در تازه‌ترین آن‌ها، دیروز بود که عرضه بازی گوست آف سوشیما برای پی‌سی تایید شد.

حال، به نظر می‌رسد که این روند همچنان ادامه داشته و در طول سال جاری میلادی یکی از پرافتخارترین آثار انحصاری پلی استیشن یعنی لست آف آس ۲ نیز برای رایانه شخصی عرضه خواهد شد. در واقع، همان منبعی که پیش‌تر به عرضه گوست آف سوشیما برای پی سی اشاره کرده بود، حال مدعی است که سونی به‌زودی از پورت PC بازی The Last of Us Part 2 رونمایی می‌کند.

بر اساس ادعای این منبع قابل اعتماد، بخش سرگرمی‌های تعاملی شرکت سونی احتمالا همزمان با فصل دوم سریال، از نسخه پی سی بازی پرده برمی‌دارد. دقت داشته باشید که با توجه به عرضه ریمستر بازی برای کنسول پلی استیشن 5 طی ماه‌های گذشته، انتشار آن برای کامپیوتر چندان دور از انتظار نیست؛ به خصوص که نسخه ریمیک The Last of Us در حال حاضر برای پلتفرم مزبور در دسترس قرار دارد.

به گفته این اینسایدر، ظاهرا بازی لست آف آس ۲ در سال ۲۰۲۴ میلادی برای کامپیوتر منتشر خواهد شد. لازم به ذکر است که شرکت سونی هنوز این ادعا را تایید نکرده و بر این اساس، اظهارات فوق در حد یک شایعه به شمار می‌روند. هرچند، این اولین باری نیست که گزارش‌ها از پورت پی‌سی بازی حکایت دارند.

در میان این گفته‌ها، بهتر است بدانید که پیش‌تر شایعه شده بود که در کنار گوست آف سوشیما و لست آف آس، نسخه کامپیوتر بازی‌‌های پرطرفداری از جمله God of War Ragnarok و Gran Turismo 7 و ریمیک Demon’s Souls نیز برای انتشار در سال ۲۰۲۴ میلادی برنامه‌ریزی شده‌اند. 
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments