سونی از یک شعار جدید برای PS5 استفاده خواهد کرد

لحظه‌ی رونمایی از نسل پنجم پلی‌استیشن نزدیک است

سونی از یک شعار جدید برای PS5 استفاده خواهد کرد سید مجتبی محمودی ۰ ۰۱ بهمن ۱۳۹۸
شعار جدید برای PS5

برخی تغییرات مشاهده شده در اکانت‌های رسمی پلی‌استیشن در شبکه‌های اجتماعی همچون توییتر، نشان می‌دهد که شرکت سونی از یک شعار جدید برای PS5 استفاده خواهد کرد.

در حالی که کمتر از یک ماه از شروع سال ۲۰۲۰ می‌گذرد، حجم شایعات، ادعاها و گزارش‌ها مرتبط با نسل پنجم کنسول پلی‌استیشن به طرز چشمگیری افزایش داشته است؛ از رونمایی‌های رسمی مثل لوگوی پلی‌استیشن ۵ بگیرید تا ادعاهایی درباره‌ی قدرت بالای این کنسول. یکی از این ادعاهای اخیر اما اهمیت بیشتری نسبت به بقیه دارد، چرا که به برخی از مهم‌ترین اطلاعات مرتبط با کنسول می‌پردازد.

سایت 4Chan که یکی از مطرح‌ترین سایت‌های پخش شایعات و اطلاعات لو رفته در حوزه‌ی بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شود، هفته‌ی گذشته پستی را منتشر کرد که اطلاعات مختلف و مهمی را از نسل پنجم پلی‌استیشن به اشتراک گذاشت. این پست که حالا از سایت پاک شده، به مواردی پرداخت که مهم‌ترین‌شان در ادامه آمده است.

  • رویداد رونمایی PS5 برای پنجم فوریه ۲۰۲۰ (۱۶ بهمن ۱۳۹۸) برنامه‌ریزی شده است.
  • تاریخ انتشار PS5 اکتبر ۲۰۲۰ (بازه‌ی زمانی دهم مهر تا دهم آبان ۱۳۹۹) خواهد بود.
  • این کنسول تنها یک مدل خواهد داشت و با قیمت ۴۹۹ دلار/ ۴۴۹ پوند عرضه خواهد شد.
  • بازی‌های زمان انتشار شامل این عناوین خواهد بود: Gran Turismo 7, MLB The Show 21, Demon’s Souls Remastered, Godfall و Legendz که آی‌پی جدید استودیوی سانتامونیکا است.
  • بازی‌های که در رویداد رونمایی می‌شوند: نسخه‌ی دوم Horizon: Zero Dawn و Spider-Man، آی‌پی جدید استودیوهای Naughty Dog، SIE Japan و شعبه‌ی لندن سونی، Final Fantasy XVI و نسخه‌ی جدید Resident Evil
  • مشخصات PS5 تقریبا برابر با مشخصات Xbox Series X خواهد بود، اما کنسول مایکروسافت قیمت بیشتری خواهد داشت. کنسول PS5 از ایکس‌باکس مدل Lockheart قدرتمندتر است.
  • از یک شعار جدید برای PS5 استفاده می‌شود؛ «زمان بازی کردن است» (It’s Time to Play)

برخی کاربران در شبکه‌ی اجتماعی متوجه شدند که اکانت اروپای پلی‌استیشن، در بخش توضیحات جمله‌ی It’s Time to Play را جایگزین شعار قبلی کرده است. در این صورت احتمال حقیقت داشتن موارد بالا بیشتر از قبل می‌شود، ولی بهترین راه صبر کردن تا زمان موعد است که دو هفته‌ی دیگر خواهد بود. سونی پیش از این اعلام کرده بود که در E3 2020 حضور نخواهد داشت و قطعا در یک رویداد اختصاصی برنامه‌های خود برای نسل بعد را رونمایی خواهد کرد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا