حضور اندرو گارفیلد و توبی مگوایر در پوستر جدید جهان مرد عنکبوتی

جهان عنکبوتی و اسپایدرها!

حضور اندرو گارفیلد و توبی مگوایر در پوستر جدید جهان مرد عنکبوتی نرگس کریمی پور ۰ ۲۳ آبان ۱۴۰۱ مارول
پوستر جدید جهان مرد عنکبوتی

اخیر شرکت سونی در جریان انتشار پوستر جدید جهان مرد عنکبوتی از تصویر چهره آشنای قهرمانانی چون پیتر پارکر با بازی تام هالند (Tom Holland)، اندرو گارفیلد (Andrew Garfield) و توبی مکگوایر (Tobey Maguire) استفاده کرده است؛ حرکتی که باعث هیجان طرفداران شده است.  

جهان مرد عنکبوتی یکی از جهان‌های بسیار محبوب بین طرفدارن ژانر ابرقهرمانی است که به کمپانی سونی تعلق داشته و در آينده نزدیک نیز شاهد انتشار آثار جدیدی از این جهان سینمایی خواهیم بود.  مرد عنکبوتی نیز به مراتب یکی از مشهور‌ترین و مطرح‌ترین شخصیت‌های کتاب‌های کمیک و جهان سینما بوده و کمتر کسی پیدا می‌شود که  او را نشناسد. اسپایدی توبی مگوایر، اندرو گارفیلد، تام هالند، مرد عنکبوتی مایلز مورالس، و حتی اسپایدر گوئن، در تصویر منتشر شده توسط شرکت سونی حضور دارند. به نظر می‌رسد در این پوستر جدید یک اسپایدی برای همه وجود دارد.

در نسخه در دست ساخت Across the Spider-Verse بیش از نیمی از اسپایدرهای جدیدی (مانند اسکارلت اسپایدر و اسپایدر پانک) معرفی خواهند شد و به نظر می رسد که در آینده با جهان وسیعی پر از اسپایدرهای قهرمان یا شاید هم شرور روبه رو خواهیم شد. سپس، در دنیای لایو اکشن، پس از اتفاقاتی که در فلیم مرد عنکبوتی دور از خانه رخ داد، اکنون طرفداران بی‌صبرانه منتظر خبر رسمی قرارداد جدید تام هالند با مارول استودیو و سونی پیکچرز هستند تا او را در پروژه های بعدی مارول به عنوان مرد عنکبوتی ببینند.

اخیرا شرکت سونی تصمیم گرفته تا طی یک حرکت جذاب و به منظور تقدیر از طرفدارانی که همواه به مرد عنکبوتی علاقه داشته‌اند، پوستری را منتشر کند که ظاهرا در ساخت آن از پوستر خواننده مشهور تیلور سوییفت (Taylor Swift) الهام گرفته شده است. 

تصویر طراحی شده از پوستر اجرای The Eras Tour تیلور سوییفت الهام گرفته شده و در آن تمام نسخه‌‌های اسپایدرمن که تا کنون معرفی شده‌اند را در کنار یکدیگر می‌بینیم.

پوستر سوئیفت تصاویری از این هنرمند را در طول دوران فعالیت او در زمینه موسیقی به نمایش می‌گذارد، چیزی که بدون شک بسیاری از طرفداران او آن را می‌ستایند. تور Eras در مارس ۲۰۲۳ در گلندیل، آریزونا آغاز می‌شود و پس از ۳۵ نمایش در آگوست ۲۰۲۴ در اینگلوود، کالیفرنیا به پایان می‌رسد.

می‌توان گفت الهام سونی از پوستر تیلور سوییفت شایعه حضور او در فیلم Deadpool 3 را قوت می‌بخشد. در پوستر منتشر شده، ردیف بالا افرادی مانند توبی مگوایر، مایلز مورالس از Spider-Verse و اندرو گارفیلد را نشان می‌دهد، در حالی که در ردیف میانی تام هالند در کنار شخصیت‌های انیمیشنی دیگر از Into the Spider-Verse به نمایش گذاشته می‌شود.

به لطف دعواهای چندجانبه‌ هر دو فیلم No Way Home و Into the Spider-Verse، در نهایت به نظر می‌رسد که نسخه‌‌های مختلف مرد عنکبوتی در جهانی که به یک مولتی‌ورس شباهت دارد در یک‌دیگر قرار خواهند گرفت و در قسمت بعدی انیمیشن Into the Spider-Verse آن‌ها را در کنار هم خواهیم دید.

آخرین بار که توبی مکگوایر و اندرو گارفیلد را به صورت مستقل در آثار انحصاری خود دیدم به ترتیب در سال‌‌های ۲۰۰۷ و ۲۰۱۴ بود اما حال به لطف مفهوم مولتی‌ورس باری دیگر آن‌ها را در صحنه مبارزه خواهیم دید. 

در حالی که تام هالند هنوز پیتر پارکر کلیدی MCU است، طرفداران از گارفیلد و مگوایر درخواست کرده‌اند که برای فیلم‌های خودشان برگردند – در کنار همه چیزهایی که در دنیای سینمایی مارول اتفاق می‌افتد.

شایعات حاکی از آن است که علاوه بر قسمت بعدی انیمیشن Across the Spider-Verse، این دو هنرمند در فیلم Avengers: Secret Wars  که در سال 2025 اکران می‌شود، همچنان به ایفای نقش خواهند پرداخت.

با توسعه پروژه‌های زیادی از این شخصیت در سال‌های آینده، در حالی که کسانی که از اسپایدی متنفرند ممکن است احساس کنند که در یک کابوس زندگی می‌کنند، هرگز زمان بهتری برای طرفداران این شخصیت نمادین نبوده است.

فیلم بعدی مرد عنکبوتی با عنوان Across the Spider-Verse در ۲ ژوئن سال ۲۰۲۳ اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا