افتتاحیه‌ی فیلم Sonic the Hedgehog رکورد آثار اقتباسی از بازی‌های ویدیویی را شکست

استقبال از اقتباس سینمایی سونیک از آن چه که فکر می‌کردیم، بیشتر است

افتتاحیه‌ی فیلم Sonic the Hedgehog

فیلم سینمایی Sonic the Hedgehog موفق شد تا رکورد افتتاحیه‌ی آثار اقتباسی از بازی‌های ویدیویی را با ثبت آمار ۵۷ میلیون دلار فروش در سه روز اول در آمریکا بشکند.

دو روز پیش خبری در سایت منتشر کردیم که از آمار فرای انتظارات اقتباس سینمایی سونیک در گیشه‌ها خبر می‌داد. حالا که آمار سه روز اول به طور دقیق مشخص شد، فهمیدیم که این فیلم نه تنها بالاتر از انتظارات عمل کرده، بلکه موفق شده است تا رکورد جدیدی برای فیلم‌های اقتباسی از بازی‌های ویدیویی را به ثبت برساند.

طبق آمار، فروش سه روز اول افتتاحیه‌ی فیلم Sonic the Hedgehog در آمریکا رقم ۵۷ میلیون دلار است تا بدین ترتیب از فروش افتتاحیه‌ی Detective Pikachu با ۵۴.۳ میلیون دلار عبور کند. حالا پیش‌بینی‌ها می‌گویند که این اثر تا پایان روز چهارم اکران ۶۸ میلیون دلار خواهد فروخت که این یعنی حتی پتانسیل تبدیل شدن به یکی از پرفروش‌ترین فیلم‌های سال ۲۰۲۰ را هم دارد. فروش این فیلم در سراسر جهان هم‌اکنون از مرز ۱۰۰ میلیون دلار عبور کرده است.

این عملکرد موفق در گیشه، واکنش Ben Schwartz صداپیشه‌ی سونیک را در پی داشت. او با انتشار پستی در توییتر احساس خود را نسبت به چنین اتفاقی بیان و در انتها از طرفداران تشکر کرد.

همه‌‌ی اینها به خاطر طرفداران است که ما اینجاییم. ممنون برای بازخورد، عشق و علاقه‌تان به سونیک. شما این کار را کردید. ممنون از شما!

فیلم سونیک در نمایش‌های اولیه به خاطر طراحی زشت جوجه تیغی محبوب به‌شدت مورد انتقاد واقع شد، تا جایی که کارگردان فیلم در نهایت تصمیم به طراحی دوباره‌ی آن گرفت. در این اثر به جز بن شوارتز، بازیگرانی چون James Marsden و «جیم کری» دیگر نقش‌ها را بر عهده دارند.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا