اکران فیلم Sonic the Hedgehog با افتتاحیه‌ای قدرتمند آغاز شد

طرفداران جوجه تیغی محبوب استقبال بسیار خوبی از اقتباس سینمایی به عمل آوردند

اکران فیلم Sonic the Hedgehog

فیلم سینمایی Sonic the Hedgehog اکران خود را در سینماهای آمریکای شمالی، با افتتاحیه‌ای قدرتمند به میزان ۵۵ میلیون دلار آغاز کرد.

اقتباس سینمایی از جوجه تیغی محبوب دنیای بازی‌های ویدیویی، دیروز اکران خود را در ۳۱۵۰ سالن در منطقه‌ی آمریکا شمالی شروع کرد و فروشی بالاتر از انتظارات را با رقم ۵۵ میلیون دلار به ثبت رساند. این عملکرد در حالی ثبت شد که انتظار می‌رفت فیلم با ۴۱۳۰ سالن، فروشی بین ۴۰ تا ۴۵ میلیون دلار داشته باشد. با وجود استقبال تماشاچیان از اکران فیلم Sonic the Hedgehog اما منتقدان نظر چندان مثبتی ندارند. در حال حاضر میانگین امتیازات این اثر از ۳۷ نقد عدد ۴۶ است.

فیلم Sonic the Hedgehog در اولین نمایش‌های خود به خاطر طراحی بسیار بد چهره‌ی سونیک به‌شدت مورد انتقاد قرار گرفت که خوشبختانه نتیجه داد و طراحی نهایی به چهره‌ی او در بازی‌ها و انیمیشن‌ها بسیار نزدیک شد. در این اثر Ben Schwartz صداپیشگی سونیک را بر عهده دارد و «جیم کری» مشهور نقش دکتر اگ‌من را ایفا می‌کند. بازیگران دیگری همچون James Marsden و Tika Sumpter هم در قالب دیگر شخصیت‌های مهم فیلم هستند.

در این هفته پس از سونیک، فیلم Birds of Prey با ۲۰ میلیون دلار فروش در رتبه‌ی دوم قرار می‌گیرد تا همچنان فروش ناامیدکننده و کمتر از انتظار خود را ادامه دهد. با این اوصاف فروش فیلم در ۱۱ روز ابتدایی اکران به رقم ۶۳ میلیون دلار خواهد رسید.

دو فیلم The Photograph و Fantasy Island هم دیروز اکران خود را شروع کردند و توانستند طبق انتظارات، رقمی بین ۱۲ تا ۱۴ میلیون دلار فروش را تجربه کنند. این دو رقابت تنگاتنگی با فیلم موفق Bad Boys For Life برای قرار گرفن در رتبه‌ی سوم خواهند داشت. فیلم Downhill هم با عملکردی بالاتر از پیش‌بینی‌ها، هفت میلیون دلار فروش را تجربه کرد.

یکی از اتفاقات جالب در این هفته، دو برابر شدن تعداد سالن‌های نمایش‌دهنده‌ی فیلم Parasite بود. شرکت Neon که ناشر این اثر در سینماهای آمریکاست، به مناسبت دریافت جایزه‌ی بهترین فیلم در مراسم اسکار دست به چنین کاری زده است.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا