1%
  • 0/10

مادساز اسکایریم محتویات حذف شده بازی را باز می‌گرداند

پروژه‌ای بزرگ

مادساز اسکایریم محتویات حذف شده بازی را باز می‌گرداند ۰ ۱۹ تیر ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
مادساز اسکایریم

مادساز اسکایریم مجموعه‌ای از مادهای مختلف را توسعه داده که بخشی زیادی از محتوای حذف شده از بازی را به آن باز می‌گرداند.

عنوان The Elder Scrolls 5: Skyrim یکی از عناوینی محسوب می‌شود که بیشترین تعداد ساخت ماد برای آن صورت گرفته است. بهترین مادهای Skyrim، هر کاری که فکرش را بتوانید بکنید از حل کردن تعدادی از مشهورترین باگ‌ها و مشکلات تکنیکی آن گرفته تا اضافه کردن کوئست‌های جدید، NPCها، آیتم‌ها و مکانیزم‌های گیم‌پلی را شامل می‌شود. حتی بدون وجود مادها نیز، بازی هم‌چنان یک اثر جهان باز نقش آفرینی بزرگ به شمار می‌رود که سال‌ها پس از انتشار اولیه نیز می‌تواند با ساعت‌ها محتوای خود موجب سرگرم شدن مخاطبین خود شود.

چنان‌چه تلاش‌های گسترده مادساز اسکایریم با نام کاربری Unorthodogg ثمربخش باشد، محتوای بسیار بیشتری در راه بازی اصلی خواهند بود. در ماه جولای 2024 کاربر Unorthodogg، نُه بخش اولیه از مجموعه مادهای خود تحت عنوان “Skyrim Re-Cut” را روی وبسایت Nexus Mods که پلتفرمی برای مادسازان محسوب می‌‎شود منتشر کرد. با 13 بخشی که در مجموع برای این مادها برنامه‌ریزی شده، قرار است بسیاری از آیتم‌های مختلف، NPCها و حتی لوکیشن‌هایی که توسط کمپانی بتسدا (Bethesda) در جریان تولید حذف شدند را به Skyrim بازگرداند.

مجموعه مادهایی که توسط Unorthodogg توسعه یافته براساس مناطق، سازمان یافته شده است که شامل مناطق مختلف جهان Skyrim به مانند منطقه Solitude، منطقه Morthal، منطقه Morthal و غیره می‌شود. همان‌طور که گفته شد تمرکز اصلی در این مادها به بازگرداندن آیتم‌ها، لوکیشن‌ها، شخصیت‌ها و ساختمان‌هایی است که تیم سازنده در پروسه تولید بازی آن‌ها را حذف کرده بود. خط کوئست‌ها و اتفاقاتی چون ماموریت حذف شده‌ای که شامل شخصیت Jarl Balgruuf می‌شود در حال حاضر در چشم‌انداز این مجموعه مادها جایی نخواهند داشت.

در جریان پرسش و پاسخی، این مادساز اسکایریم به این نکته اظهار داشت که به خوبی از وجود مادهای دیگری که به منظور بازگرداندن محتویات حذف شده اسکایریم توسعه یافته بودند آگاهی داشته، با این حال هیچ کدام از آن‌ها در حد و اندازه و مقیاس پروژه Skyrim Re-Cut قرار نمی‌گیرند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments