1%
  • 0/10

تاریخ انتشار بتای بازی Skull and Bones مشخص شد

چند روز صبر کنید

تاریخ انتشار بتای بازی Skull and Bones مشخص شد ۰ ۲۰ آذر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
بتای بازی Skull and Bones

شرکت یوبیسافت ساعاتی پیش تاریخ انتشار نسخه بتای خصوصی بازی Skull and Bones را مشخص کرد.

در همین راستا، ساعاتی پیش شرکت یوبیسافت در پیامی خاطرنشان کرد که پیش از انتشار نسخه نهایی، یک نسخه بتا برای بازی Skull and Bones عرضه می‌شود. بر اساس اعلام تیم سازنده، این نسخه آزمایشی قرار است از روز ۱۴ دسامبر پیش‌رو (۲۳ آذر ماه) به مدت پنج روز در دسترس بازیکن‌ها قرار بگیرد.

این بتا برای تمامی پلتفرم‌ها عرضه می‌شود که البته بازیکن‌ها به مدت شش ساعت می‌توانند به صورت رایگان به تجربه آن بپردازند. برای این کار، کافی است که وارد حساب یوبیسافت کانکت خود شده و روی نسخه بتای بازی را دریافت کنید. گفته شده که این بتا شامل منطقه Sainte Anne می‌شود؛ جایی که مخفیگاه دزدان دریایی در جزیره سرخ به شمار می‌رود. شما در این منطقه می‌توانید کشتی خود را تعمیر و و ارتقا دهید و در کنار آن، کالاهای غارت شده را به فروش برسانید.

افرادی که بتوانند به مدت ۶ ساعت بتای بازی را تجربه کنند، بسته Welcome Firework را در قالب پاداش به طور رایگان دریافت می‌کنند. همچنین، گیمرهایی که در طول این مدت یک خانه ساحلی در بازی خلق کنند، محتوای Spoken For Emote در اختیار آن‌ها قرار خواهد گرفت.

لازم به ذکر است که نسخه نهایی بازی مورد انتظار اسکول اند بونز در تاریخ ۱۶ فوریه سال ۲۰۲۴ میلادی (۲۷ بهمن ماه پیش‌رو) برای کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

داستان بازی اسکول اند بونز در اقیانوس هند جریان دارد؛ جایی که شما به عنوان یک دزد دریایی هدایت یک کشتی را برعهده دارید که باید با کشورها و سایر دزدان دریایی مبارزه کنید. به علاوه، این کشتی حکم یک پناهگاه را نیز دارد و باید ادوات هجومی و دفاعی کشتی خودتان را در آنجا پنهان کنید.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments