تماشا کنید: تریلر گیم پلی بازی Skull and Bones

آشنایی با جهان بازی

شرکت یوبیسافت به تازگی تریلر جدیدی از گیم پلی بازی مورد انتظار Skull and Bones به اشتراک گذاشت که بخش‌هایی از جهان گسترده آن را نشان می‌دهد.

در حال حاضر چیزی در حدود پنج سال از معرفی بازی اسکول اند بونز می‌گذرد؛ اثری در سبک اکشن و ماجراجویی که روند ساخت آن حسابی چالش‌برانگیز بوده و چه بسا به خاطر مشکلات متعدد و بدقولی‌ها، به نظر می‌رسید یوبیسافت توسعه آن را به کلی متوقف خواهد کرد!

با این وجود، تیم سازنده تمام تلاش خود را به کار گرفته تا Skull and Bones را هرچه سریع‌تر تقدیم هواداران کند. در همین حین که مدتی پیش شاهد ششمین تاخیر بازی بودیم، شرکت یوبیسافت در کانال رسمی خود در یوتیوب یک تریلر ۳۳ دقیقه‌ای از گیم پلی بازی به اشتراک گذاشت که جزئیاتی از جهان وسیع آن ارائه می‌دهد.

همان‌طور که احتمالا اطلاع دارید، این بازی روی نبردهای کشتی‌ها و دزدان دریایی تمرکز دارد، اما ظاهرا گیم‌پلی آن صرفا در اقیانوس جریان ندارد و مناطق خشکی متنوعی نیز برای بازی در نظر گرفته شده است. طبق گفته تیم سازنده، این مناطق در واقع محیطی برای تبادل کالاهای سرقتی، دریافت پول قراردادها، ملاقات با بازیکنان و پرداخت پول جناح‌ها هستند. به علاوه، یک سری مناطق تحت عنوان تحقیقات نیز  برای بخش داستانی در نقشه بازی وجود دارند.

ماموریت‌هایی که برای بخش داستانی بازی تدارک دیده شده‌اند، یافتن یک گنج را دنبال می‌کنند. در این بخش شما به کمک پیدا کردن نامه‌های مخفی در داخل بطری‌ها، گفت‌وگو با دیگر کاراکترها و مطالعه یادداشت‌های سایر دزدان دریایی به مرور پیش‌روی کرده و به گنج مورد نظر دست پیدا می‌کنید. البته، این بخش داستان خاص و جذابی را روایت نمی‌کند و بیشتر به منظور آشنایی گیمرها با محیط و ساختار بازی ساخته شده است. 

در ابتدا قرار بر این بود که اسکول اند بونز در سال ۲۰۱۸ میلادی روانه بازار شود که به خاطر اشکالات فنی، انتشار آن تا سال ۲۰۱۹ میلادی عقب افتاد. البته، تیم سازنده باز هم نتوانست توسعه بازی را طبق برنامه‌ریزی‌ها پیش ببرد و عرضه آن به سال ۲۰۲۰ میلادی موکول شد.

هرچند که بازی در این سال نیز در دسترس قرار نگرفت و بعد از مدت‌ها سکوت، در نهایت شرکت یوبیسافت خاطرنشان کرد که بازی در اواخر سال ۲۰۲۲ میلادی به دست هواداران می‌رسد. این ادعا نیز هرگز محقق نشد و به خاطر بهینه‌سازی، گفته شد که بازی در ماه مارس پیش‌رو (اسفند ماه) عرضه می‌شود.

بدقولی‌های یوبیسافت تمامی ندارد و در روزهای گذشته و طی جدیدترین گزارش مالی این شرکت، انتشار بازی برای ششمین بار به تاخیر افتاد. در حال حاضر این عنوان تاریخ دقیقی برای عرضه ندارد و شرکت یوبیسافت قصد دارد تا آن را در طول سال مالی آینده (بازه بین فروردین ۱۴۰۲ تا فروردین ۱۴۰۳) عرضه کند. تیم سازنده وعده داده که در آینده نزدیک تاریخ انتشار جدید بازی را تعیین می‌کند. در نظر داشته باشید که پیش از عرضه نسخه نهایی، یک نسخه آزمایشی تقدیم هواداران خواهد شد.

لازم به ذکر است که این بازی کنسول‌های ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و پلی استیشن 5 و همچنین پلتفرم‌های رایانه‌ی شخصی و آمازون لونا عرضه خواهد شد. این عنوان دارای دو نسخه استاندارد و پریمیوم است که به ترتیب ۷۰ و ۱۰۰ قیمت دارند و در حال حاضر پیش فروش آن در فروشگاه‌های رسمی متوقف شده است.

ساختار بازی ماجراجویی اسکول اند بونز برگرفته از بازی اساسین کرید بلک فلگ است و داستان آن در اقیانوس هند جریان دارد؛ جایی که شما به عنوان یک دزد دریایی ساده هدایت یک کشتی را برعهده دارید که باید با کشورها و سایر دزدان دریایی مبارزه کنید. در این میان، شما باید خدمه‌های خود را راضی نگه دارید؛ چرا که در غیر این صورت، آن‌ها علیه شما شورش می‌کنند.

در پایان این خبر، دیدگاه شما در رابطه با انتشار تریلر گیم پلی بازی Skull and Bones چیست؟ شما چه انتظارهایی از این عنوان پرحاشیه دارید؟ به نظر شما، آیا بازی مورد استقبال هواداران اساسین کرید بلک فلگ قرار خواهد گرفت؟ فراموش نکنید که نظرات شخصی خود را با ما و دیگر کاربران رسانه سرگرمی به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا