1%
  • 0/10

ساخت فیلم شش خبیث از سر گرفته شده است

اینبار با برنامه‌های جدید

ساخت فیلم شش خبیث از سر گرفته شده است ۲ ۰۳ آذر ۱۴۰۲ سینمای جهان کپی لینک
ساخت فیلم شش خبیث

یکی از افشاگرهای صنایع فیلم و سریال به نام دنیل ریچمن مدعی شده استودیوی سونی پیکچرز ساخت فیلم شش خبیث را از سر گرفته است.

قبل از اینکه The Amazing Spider-Man 2 به سینماها آمده و ضعیف‌تر از انتظارات ظاهر شود، سونی پیکچرز قصد داشت جهانی داستانی‌اش را گسترش داده و به رقابت با Marvel Cinematic Universe بپردازد. در همین راستا، ساخت The Amazing Spider-Man 3 و The Amazing Spider-Man 4 را در نظر گرفته و حتی قرار بود روی اقتباس سینمایی شش خبیث (Six Sinister) کار کند. پس از اکران مرد عنکبوتی شگفت انگیز 2، تمامی برنامه‌ها کنار گذاشته شد.

سونی پیکچرز حالا یک جهان سینمایی بنام Sony’s Spider-Man Universe داشته که نه تنها رقیب MCU به شمار نمی‌رود، بلکه حکم مکمل را برای آن دارد. تاکنون دو شخصیت ونوم (Venom) و موربیوس (Morbius) معرفی شده‌اند و مخاطبان در ادامه هم شاهد رونمایی از شخصیت‌های شرور یا ضدقهرمان دیگری مانند کریون شکارچی (Kraven the Hunter) خواهند بود. با در نظر گرفتن این موارد، پیش بینی می‌شد سونی دیر یا روز به سراغ ایده شش خبیث برود.

دنیل ریچمن (Daniel Richtman) یکی از افشاگرهای فعال در حوزه‌های فیلم و سریال است. او اخیراً مدعی شده سونی پیکچرز ساخت فیلم شش خبیث را از سر گرفته و می‌خواهد آن را برای نمایش آماده کند. اگرچه ریچمن وارد جزئیات نشده و فاش نکرده کدام شخصیت‌ها در گروه عضو خواهند بود، گمانه زنی در این باره کار سختی نیست. بخصوص اینکه ونوم، ولچر، کریون و موربیوس تاکنون معرفی شده‌اند. از دیگر گزینه‌ها می‌توان راینو و ازکیل را نام برد که مورد آخر در فیلم Madame Web حضور دارد.

جدا از پتانسیل بالا، مورد دیگری هم باعث شده بود مخاطبان نسبت به ساخت فیلم شش خبیث به اطمینان برسند. در صورتی که حافظه‌‎تان یاری نمی‌کند، شخصیت آدرین تومز با نان مستعار ولچر در صحنه پس از تیتراژ پایانی Morbius از برنامه‌هایش برای تشکیل یک گروه پرده برداشت.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments