بازی P.T قبل از حذف شدن روی پلی‌استیشن 5 قرار گرفته بود!

سونی چه جوابی دارد؟

بازی P.T قبل از حذف شدن روی پلی‌استیشن 5 قرار گرفته بود! مهسا سپاهی ۰ ۱۷ آبان ۱۳۹۹ اخبار بازی
بازی P.T

Leon Hurley که عضو رسانه‌ی GamesRadar است، اعلام کرده دموی بازی P.T قبل‌تر روی پلی‌استیشن 5 اجرا شده و بعد از مدتی سونی آن را حذف کرده است.

استودیوی بازی‌سازی Kojima Productions در سال ۲۰۱۴ میلادی دموی بازی P.T را منتشر کرد. این عنوان با وجود آن‌که در مراحل اولیه‌ی تولید قرار داشت، به یکی از ترسناکترین بازی‌های نسل هشتم تبدیل شد و توجه زیادی به خود جلب کرد. بعد از آن‌که کونامی تصمیم گرفت توسعه‌ی Silent Hills را لغو کند، دموی P.T در آوریل سال ۲۰۱۵ میلادی، برای همیشه از فروشگاه پلی‌استیشن حذف شد. بعد از آن، تنها کسانی که P.T را از قبل روی کنسول خود داشتند میتوانستند این بازی را تجربه کنند. به تازگی اطلاعاتی منتشر شده که طبق آن، قبل‌تر بازی P.T روی پلی‌استیشن 5 قرار داشته اما پس از مدتی سونی آن را حذف می‌کند.

قبل‌تر سونی گفته بود امکان بازگشت P.T در فروشگاه پلی‌استیشن و تجربه‌‌ی آن روی پلی‌استیشن 5 وجود نخواهد داشت. در واقع، این بازی از قابلیت Backwards Compatibility پشتیبانی نخواهد کرد. با این وجود، شواهد چیز دیگری را نشان می‌دهند. لیون هارلی که عضو رسانه‌ی GamesRadar است، عنوان P.T را روی پلی‌استیشن 5 تست کرده و جواب مثبت گرفته است. او پس از مدتی متوجه می‌شود که بازی از روی فروشگاه به طور کلی حذف شده و دیگر در دسترس نیست. پس از این اتفاق، لیون هارلی تلاش می‌کند تا با سونی و کونامی در ارتباط باشد و درمورد این موضوع از آن‌ها بپرسد تا حقیقت مشخص شود. در نهایت، کونامی گفته سونی باید در این باره جواب‌گو باشد. سونی هم اعلام کرده فعلا درحال بررسی ماجرا است.

با وجود آن‌که سونی هنوز پاسخی نداده، اما طرفداران نسبت به این موضوع واکنش نشان داده‌اند. از آن‌جایی که دموی P.T برای عده‌ی زیادی جذاب بوده و در زمان انتشارش سر و صدای زیادی داشته، طرفداران انتظار داشتند این عنوان را روی کنسول نسل نهمی سونی هم قابل اجرا باشد. در هر صورت، باید منتظر جواب سونی بمانیم.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا