#مهسا_امینی

بسته الحاقی Silent Hill بازی Dark Deception: Monsters & Mortals معرفی شد

بازگشت سایلنت هیل؛ این بار هم به صورت کراس اور!

بسته الحاقی Silent Hill

شرکت گلواستیک اینترتینمنت (Glowstick Entertainment) چندی پیش با انتشار تریلری، به طور رسمی از بسته الحاقی Silent Hill بازی Dark Deception: Monsters & Mortals پرده برداشت که شامل محتواهایی از سه قسمت فرنچایز سایلنت هیل می‌شود.

بدون هیچ شک و تردیدی، سری سایلنت هیل یکی از بزرگ‌ترین دستاوردهای شرکت ژاپنی کونامی در صنعت بازی‌های ویدیویی است که نسخه‌ی اول آن در سال ۱۹۹۹ میلادی راهی بازار شد. سبک منحصر به فرد و وحشت زیاد بازی باعث شد تا این عنوان از همان ابتدا مورد استقبال بازیکنان قرار گیرد و با وجود اینکه چیزی در حدود بیست و یک سال از تولد سری می‌گذرد،  همچنان شماری از بازیکنان و هواداران از آن به عنوان یکی از بهترین آثار سبک ترس و وحشت یاد می‌کنند.

در طول چند سال اخیر، شایعه‌های زیادی مبنی بر ساخت نسخه‌ی جدید سایلنت هیل توسط کونامی و حتی هیدئو کوجیما (Hideo Kojima)، خالق سری متال گیر و بازی دث استرندینگ، به گوش رسیده و حتی گزارش‌هایی در خصوص انتشار نسخه‌ی بازسازی آن برای کنسول پلی‌استیشن 5 هم مطرح شده است. با این حال، به نظر می‌رسد که شرکت کونامی در حال حاضر تمایلی به توسعه‌ی این فرنچایز پرطرفدار خود ندارد و بازیکنان نباید به این زودی‌ها منتظر عرضه‌ی سایلنت هیل جدید باشند.

از این رو، چند وقتی است که برخی از بازی‌سازان با ساخت محتوا و بسته‌های الحاقی، در واقع کراس اور میان سایلنت هیل و بازی خود برگزار می‌کنند که این موضوع برای هواداران Silent Hill چندان هم عجیب نیست. در تازه‌ترین این اقدام‌ها، چندی پیش شرکت گلواستیک اینترتینمنت با انتشار یک تریلر جدید، از بسته‌ی الحاقی جدید بازی Dark Deception: Monsters & Mortals رونمایی کرد که بر اساس آن، به نظر می‌رسد که بار دیگر مجموعه‌ی سایلنت هیل در قالب محتوای اضافه راهی بازی دیگری می‌شود.

این بسته‌ی الحاقی که همان سایلنت هیل نام دارد، شامل محتوایی از سه نسخه‌ی اول مجموعه می‌شود که در کنار آن یک نقشه جدید و بزرگ راهی بازی Dark Deception: Monsters & Mortals خواهد شد. تیم سازنده مدعی است که در بسته الحاقی Silent Hill به ریشه و اصالت سری سایلنت هیل توجه شده و محتوای جدید دقیقا برگرفته از هر سه نسخه‌ی ابتدایی بازی است. در حال حاضر تاریخ انتشار دقیق بسته‌ی الحاقی مذکور از سوی منابع رسمی مشخص نشده، اما با استناد بر تیزر جدید بازی، ظاهرا کراس اور سایلنت هیل و دارک دسپشن در ادامه‌ی ماه جاری میلادی یعنی فوریه در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت.

در پایان این خبر، لازم به ذکر است که بازی Dark Deception: Monsters & Mortals در تاریخ دوازدهم آبان ماه امسال (مصادف با دوم نوامبر سال ۲۰۲۰ میلادی) به صورت انحصاری برای پلتفرم رایانه‌ی شخصی منتشر شد و در حال حاضر با قیمت ۱۰ دلار در فروشگاه بزرگ استیم به فروش می‌رسد.


guest

1 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا