#مهسا_امینی

اطلاعات و تصاویر مهمی از نسخه جدید Silent Hill افشا شد

نسخه جدید Silent Hill

اکانت یکی از لیکرهای توییتر به‌دلیل انتشار اطلاعاتی از نسخه جدید Silent Hill برای مدتی قفل شد. در ادامه با ما همراه باشید.

اگر از طرفداران سر‌سخت مجموعه Resident Evil باشید احتمالا نام AestheticGamer را در توییتر مشاهده کرده‌اید. کسی که به افشا کردن بازی‌های آینده استودیو کپ‌کام شناخته می‌شود و اکثر اطلاعات او  نیز به حقیقت پیوسته‌اند.

این کاربر خوش‌آوازه مدتی می‌شود که بر وجود نسخه جدید Silent Hill اصرار دارد. در این راستا به‌تازگی تصاویری از این پروژه را به‌اشتراک گذاشته که شایعات موجود را بیش از پیش به واقعیت نزدیک می‌کند. او پس از انتشار این تصاویر، اعلام کرد که ساخت نسخه جدید Silent Hill از سال ۲۰۲۰ آغاز شده است. در ادامه می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید.

متاسفانه مدت بسیار کمی پس از آنکه AestheticGamer این تصاویر را افشا کرد، توییتر اکانت این شخص را قفل کرد. اتفاقی که چاره‌ای جز حذف تصاویر برای این کاربر، به‌دلیل جلوگیری از مسدود شدن اکانت او نگذاشت. خوش‌بختانه کسانی پیش از آنکه این کاربر عکس‌ها را حذف کند، آن‌ها را ذخیره کردند و حال در اختیار عموم قرار دارند.

در توییت جدیدی که AestheticGamer منتشر کرده، نشان می‌دهد اکانت این شخص به‌دلیل قانون DMCA که دریافت کرده مجبور به حذف تصاویر شده است. موردی که ثابت می‌کند این عکس‌ها دارای حق انتشار بوده‌اند و به همین دلیل احتمال حقیقت داشتن آن‌ها بسیار زیاد است. در ادامه این کاربر اعلام کرده است که اطلاعات بسیار بیشتری از نسخه جدید Silent Hill در اختیار دارد اما اکنون نمی‌تواند آن‌ها را به اشتراک بگذارد. با این حال اشاره کرده که چندین بازی از سری Silent Hill در دست ساخت قرار دارد. همچنین به‌نظر می‌رسد کمپانی سونی نیز در اتفاقاتی که برای اکانت این کاربر رخ داده دخیل بوده است.

ماه دیگر رویداد‌های ویدیوگیمی بسیاری برگذار خواهند شد و احتمال می‌رود طرفداران بسیار زیاد این مجموعه دوست‌داشتنی، بالاخره به‌صورت رسمی با نسخه جدید Silent Hill مواجه شوند.

نظر شما درباره این خبر چیست ؟ آن را با ما درمیان بگذارید.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا