1%
  • 0/10

دامنه‌ی Silent Hill به ارزش 10 هزار دلار به فروش گذاشته شد

کونامی قید Silent Hill را هم زد!

دامنه‌ی Silent Hill به ارزش 10 هزار دلار به فروش گذاشته شد ۰ ۱۸ آذر ۱۳۹۸ اخبار بازی کپی لینک
دامنه‌ی Silent Hill

شاید باورش سخت باشد اما شرکت Konami دامنه‌ی Silent Hill را به فروش گذاشته و این‌طور که به‌نظر می‌رسد، این کمپانی ژاپنی برای همیشه قید این آی‌پی ترسناک و محبوب را زده است!

با بررسی یکی از کاربران توییتر، تایید شد که دامنه‌ی Silent Hill به قیمت حدودی 10 هزار دلار به فروش گذاشته است و اگر شما وارد دامین رسمی این آی‌پی شوید، می‌توانید آگهی فروش این دامین را در صفحه‌ی اصلی مشاهده کنید.

با این حال، بررسی‌های بیشتر نشان می‌دهد که این دامنه در ماه آگوست سال جاری (مرداد ماه) به یکی از شرکت‌های فعال در حوزه‌ی خرید و فروش دامین به فروش رسیده است و حالا این شرکت، این دامنه‌ی ارزشمند را با قیمت دقیق 9 هزار و 835 دلار به فروش گذاشته است. با این وجود، واکنش برخی از طرفداران در شبکه‌های اجتماعی نشان می‌دهد که آن‌ها همچنان امید دارند تا کونامی یکبار دیگر به سراغ این فرانچایز خاطرانگیز برود؛ چیزی که محال به‌نظر می‌رسد.

به گفته‌ی یکی دیگر از طرفداران Silent Hill، آخرین فعالیت رسمی این سایت به سال 2008 میلادی برمی‌گردد. چنین چیزی به این معنی است که نزدیک به 11 سال، هیچ فعالیت خاصی در این دامنه از سوی شرکت کونامی صورت نگرفته و با این اوصاف، می‌توان گمان زد که چند سالی می‌شود که این شرکت ژاپنی قید سایلنت هیل را زده است.

با این حال، همواره شرکت کونامی از علاقه با این IP صحبت کرده و هرگز بیانیه‌ی رسمی‌ای از فروش دامنه Silent Hill و این آی‌پی را منتشر نکرده بود. آخرین پروژه‌ی مربوط به این فرانچایز، به سال 2014 میلادی برمی‌گردد؛ زمانی که هیدئو کوجیما و گیلرمو دل تورو با همکاری یکدیگر دموی مرموز P.T را منتشر کردند تا از این طریق، از بازی جدید Silent Hills رونمایی کنند. البته همانطور که می‌دانید این پروژه هم با جدایی کوجیما از شرکت کونامی، برای همیشه لغو شد.

امیدواریم یکبار دیگر، ترس به سبک Silent Hill را تجربه کنیم.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments