1%
  • 0/10

تاریخ انتشار Silent Hill: Ascension احتمالاً مشخص شد

همچنان خبری از خلاصه داستان نیست

تاریخ انتشار Silent Hill: Ascension احتمالاً مشخص شد ۰ ۱۳ مهر ۱۴۰۲ اخبار بازی کپی لینک
تاریخ انتشار Silent Hill: Ascension

به لطف بروزرسانی‌ای که در فروشگاه گوگل پلی صورت گرفته، تاریخ انتشار Silent Hill: Ascension احتمالاً مشخص شده است.

کونامی (Konami) در پاییز سال گذشته میلادی به طرفداران ثابت کرد سایلنت هیل (Silent Hill) را فراموش نکرده و برنامه‌های بزرگی برایش دارد. ناشر ژاپنی در آن زمان چهار پروژه را برای نخستین بار به نمایش گذاشت که یکی از آن‌ها Silent Hill: Ascension نام دارد. اثر مزبور، محصول مشترک جنوید (Genvid) و بیهیویر اینتراکتیو (Behaviour Interactive) بوده و می‌توان آن را یک سریالی تعاملی دانست. در ضمن، کونامی مدتی پیش اعلام کرد Ascension در سال ۲۰۲۳ میلادی عرضه می‌شود اما جزئیاتی را به اشتراک نگذاشت.

به لطف بروزرسانی‌ای که در فروشگاه گوگل پلی رخ داده، تاریخ انتشار Silent Hill: Ascension مشخص شده است. اینطور که بنظر می‌رسد، قسمت اول سریال تعاملی در تاریخ ۹ آبان (مصادف با ۳۱ اکتبر) در دسترس قرار می‌گیرد. اگر اطلاعات قرار گرفته در گوگل پلی صحت داشته باشد، می‌توان پیش بینی کرد کونامی طی روزهای آتی کمپین تبلیغاتی آن را راه می‌اندازد.

در حال حاضر هیچ گونه اطلاعاتی از داستان سایلنت هیل: معراج در دسترس نبوده و تنها می‌دانیم با توجه به سبک آن، تصمیمات مخاطبان روی روند داستان و روابط میان شخصیت‌ها تاثیر می‌گذارند. در ضمن، فیلم یا سریال‌های تعاملی متعددی طی سال‌های گذشته ساخته شده‌اند که یکی از شاخص‌ترینشان Black Mirror: Bandersnatch است. اثر مزبور در سال ۲۰۱۸ میلادی از طریق سرویس استریم نتفلیکس (Netflix) عرضه شد.

یکی دیگر پروژه‌های جدیدی که با محوریت سایلنت هیل در دست ساخت قرار دارد، Silent Hill 2 Remake است. این محصول در زمان انتشار انحصاری کنسول پلی استیشن 5 بوده و بعد از گذشت یک سال قرار است برای دارندگان ایکس باکس هم در دسترس قرار بگیرد. در ضمن، استودیو بلوبر تیم (Bloober Team) که Layer of Fear 2 و The Medium را در پرونده هنری‌اش دارد، وظیفه ساخت را به دوش می‌کشد.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments