1%
  • 0/10

ریمیک Silent Hill 2 به‌زودی عرضه می‌شود

تعیین درجه سنی

ریمیک Silent Hill 2 به‌زودی عرضه می‌شود ۰ ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ اخبار بازی کپی لینک
عرضه Silent Hill 2

با توجه به تعیین درجه سنی، ظاهرا ریمیک بازی Silent Hill 2 به‌زودی به دست بازیکن‌ها خواهد رسید.

بیش از یک سال از معرفی ریمیک سایلنت هیل ۲ توسط شرکت کونامی گذشته و این عنوان در سکوت خبری روند توسعه خود را در استودیوی بلوبر تیم پشت سر می‌گذارد. در حالی که ماه قبل تریلری از گیم‌پلی بازی به نمایش گذاشته شد، اما همچنان تاریخ عرضه دقیق بازی در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

با این وجود، به نظر می‌رسد که زمان چندان زیادی به انتشار بازی باقی نمانده و این عنوان زودتر از آنچه که فکرش را می‌کنید، روانه بازار می‌شود. به بیان دقیق‌تر، طبق ادعای یکی از کاربرهای شبکه ایکس (توییتر) به نام Wario64، سازمان رتبه‌بندی ESRB در آمریکای شمالی، درجه M یا همان بزرگسالان را به ریمیک بازی سایلنت هیل ۲ اختصاص داده است.

از آنجا که رده‌بندی سنی بازی‌ها به طور معمول در مراحل پایانی ساخت و نزدیک به تاریخ عرضه صورت می‌گیرد، می‌توان گفت که زمان چندان زیادی به انتشار ریمیک بازی Silent Hill 2 باقی نمانده و احتمالا این عنوان در ماه‌های آینده در دسترس بازیکن‌ها قرار خواهد گرفت.

دقت داشته باشید این اولین باری نیست که درجه سنی ریمیک بازی سایلنت هیل ۲ توسط سازمان‌های مربوطه تعیین می‌شود. اگر خاطرتان باشد، سازمان رتبه‌بندی و مدیریت بازی‌های ویدیویی در کشور کره جنوبی در اواخر اسفند ماه سال گذشته درجه سنی بازی سایلنت هیل ۲ را مشخص کرد.

لازم به ذکر است که بر اساس گزارش‌ها، به نظر می‌رسد ریمیک Silent Hill 2 در تاریخ ۳۰ می سال جاری میلادی (۱۰ خرداد ماه) به طور انحصاری برای پلی استیشن 5 و کامپیوتر عرضه خواهد شد. طبق گفته شرکت کونامی، کاربرهای ایکس باکس نباید منتظر انتشار بازی برای پلتفرم‌های خود باشند.

فارغ از این‌ها، شایعه شده که سونی در ماه می پیش‌رو (اردیبهشت یا خرداد) قسمت بعدی رویداد پلی استیشن را برگزار می‌کند که در جریان این مراسم، تریلر جدیدی از بازی Silent Hill 2 به اشتراک گذاشته خواهد شد. این ادعا با تاکید بر آغاز جدی مراحل بازاریابی، تا حدودی عرضه بازی در آینده نزدیک را تایید می‌کند.
نظرات

دیدگاه خود را اشتراک گذارید
اشتراک
به من اطلاع بده
guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments