تاتیانا ماسلانی به حضور دردویل در سریال She-Hulk واکنش نشان داد

بازگشت پرسروصدای شیطان هلزکیچن

تاتیانا ماسلانی به حضور دردویل در سریال She-Hulk واکنش نشان داد پارسا خلیلی ۰ ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ مارول
دردویل در سریال She-Hulk

به لطف دو پنل بزرگ مارول در کمیک کان ۲۰۲۲، رد پای شیطلن هلزکیچن در پروژه‌های زیادی دیده شد که یکی از آنها شی هالک است. اکنون تاتیانا ماسلانی (Tatiana Maslany) که به شخصیت جنیفر والترز جان بخشیده، به حضور دردویل در سریال She-Hulk واکنش نشان داده است.

حضور افتخاری غیرمنتظره‌ چارلی کاکس (Charlie Cox) در فیلم Spider-Man: No Way Home تنها شروع عصری جدید برای شخصیت مت مورداک در دنیای سینمایی مارول است. از حضورش در پروژه‌های Spider-Man: Freshman Year و She-Hulk گرفته تا سریال اختصاصی خود با نام Daredevil: Born Again، شیطان هلزکیچن قراره نقش پررنگ و مهمی در دنیای سینمایی مارول ایفا کند. همچنین ناگفته نماند که حضور او در سه قسمت از سریال Echo نیز توسط برخی منابع خبری شایعه شده است.

 

صحبت‌های جالب ستاره سریال درباره شیطان هلزکیچن

ماسلانی در گفتگو با Deadline اظهار داشت که طرفداران از بازگشت باشکوه دردویل در سریال She-Hulk و نقشی که در داستان دارد، شگفت‌زده خواهند شد.

راستش را بخواین خیلی نمی‌توانم دربارش صحبت کنم، اما یقین دارم طرفداران از بازگشت باشکوه و نقشی که در داستان سریال دارد، شگفت‌زده خواهند شد. او واقعا بازیگر و همکار فوق العاده‌ای است.

در مصاحبه‌ای دیگر با MTV News، ماسلانی در جواب به این سوال که آیا برای قبول کردن نقش شی هالک به دلیلی قانع کننده نیاز داشته، به فیلمنامه بسیار عجیب و خنده‌دار قسمت اول اشاره کرد و آن را دلیل آغاز همکاری با مارول خطاب کرد.

من همیشه از ایفای نقش‌های بزرگ خودداری می‌کردم، اما وقتی فیلمنامه قسمت اول را خواندم متوجه شدم که با داستانی متفاوت و خنده‌دار طرف هستم. فیلمنامه به قدری برایم جذاب بود که حتی اگر این پیشنهاد از طرف استودیو مارول هم نبود، قطعا با نقش موافقت می‌کردم. در کل شخصیت‌ها و داستان عجیب و خنده‌دار پروژه باعث شد تا این همکاری جذاب با مارول را قبول کنم.

در آخر وقتی از وی درباره رابطه جنیفر والترز و مت ماردوک سوال شد، او با صراحت اعلام کرد که آنها دوستان صمیمی هستند.

برخلاف چیزی که در کمیک‌ها به تصویر کشیده شده، جنیفر والترز و مت مورداک در این سریال دوستان صمیمی هستند و رابطه خوبی باهم دارند.

درست همانطور که تاتیانا ماسلانی اظهار داشت، جنیفر والترز و مت مورداک در کمیک‌های مارول رقبای سرسختی در دادگاه بودند و شیوه کار همدیگر را قبول نداشتند. ممکن است استودیو مارول داستانی مشابه کمیک‌ها را در این سریال به تصویر بکشد، یعنی این احتمال وجود دارد که وکلای ابرقهرمان رقابت سختی در دادگاه داشته باشند و نهایتا در برابر تهدیدی بزرگ باهم متحد شوند. این سناریو احتمالی باعث می‌شود رابطه دوستی عمیقی بین والترز و مورداک شکل بگیرد که می‌تواند در دراز مدت سودمند باشد.

با توجه به اینکه سریال She-Hulk یک مجموعه نه قسمتی در ژانر کمدی حقوقی است، این احتمال وجود دارد که طرف کمدی مت مورداک نیز در سریال نمایش داده شود. همچنین با توجه به تریلر منتشر شده در کمیک کان، طرفداران قراره علاوه بر جنیفر والترز شاهد سکانس‌های اکشن نفس گیری از دردویل نیز باشند.

سریال مورد انتظار She-Hulk: Attorney At Law قرار است در روز چهارشنبه مورخ ۱۷ آگوست (۲۶ مرداد) از دیزنی پلاس پخش شود. نظر شما در این رابطه چیست؟ دردویل چه نقشی در داستان سریال خواهد داشت؟ نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا