اطلاعات جالبی از فیلمنامه سریال She-Hulk منتشر شد

یک بازیگر دیگر احتمالا به سریال اضافه شده است

فیلمنامه سریال She-Hulk

وب سایت The Direct در تازه‌ترین گزارش اختصاصی خود جزئیاتی جالبی را از فیلمنامه سریال She-Hulk فاش کرده است.

با اتمام فاز سوم Marvel Cinematic Universe، خط‌های داستانی شش عضو اصلی انتقامجویان به انتها رسیده یا در آستانه رسیدن به انتها قرار دارد. مارول قصد داد به منظور پر کردن جای خالی شخصیت‌های محبوب خود نام‌های تازه‌ای را به داستان‌ها اضافه کند. یکی از شخصیت‌های جدید، جنیفر والترز است که در میان علاقه‌مندان به کمیک بوک‌ها با نام مستعار هالک-دخت یا She-Hulk شناخته می‌شود. او قرار است به واسطه یک سریال اختصاصی به دنیای لایو اکشن قدم بگذارد.

مارول نخستین بار در سال ۲۰۱۹ میلادی ساخت She-Hulk را تایید کرد. استودیو آمریکایی هیچ گونه جزئیاتی را به اشتراک نگذاشت تا سوال‌های زیادی در ذهن علاقه‌مندان شکل بگیرد، بدون اینکه پاسخی برایشان وجود داشته باشد. با گذشت مدتی، شایعه شد تاتیانا مازلانی (Tatiana Maslany) بازیگر سریال Orphan Black با مارول به توافق رسیده و به عنوان نقش اصلی جلوی دوربین می‌رود. اگرچه شایعه مزبور در ابتدا تکذیب شد، کوین فایگی (Kevin Feige) آن را رسما تایید کرد. محصول مارول را می‌توان ترکیبی از Better Call Saul و آثار ابرقهرمانی دانست. به بیان دقیق‌تر، داستان سعی خواهد کرد به صورت همزمان روی زندگی جنیفر والترز به عنوان یک وکیل و اقدامات ابرقهرمانه‌اش تمرکز داشته باشد.

وب سایت The Direct اخیرا اطلاعات جالبی را از فیلمنامه سریال She-Hulk افشا کرده است. با توجه به متن، جنیفر والترز در جریان داستان و بارها دیوار چهارم را می‌شکند. در صورتی با این مفهوم آشنایی ندارید، باید بگوییم وقتی یکی از شخصیت‌های داستان مستقیما با مخاطب صحبت کرده و او را خطاب قرار می‌دهد، اصطلاحا دیوار چهارم شکسته می‌شود. با توجه به منابع The Direct، جنیفر والترز کاملا می‌داند یکی از شخصیت‌های Marvel Cinematic Universe بوده و حتی به آن اشاره می‌کند. جزئیات بیشتری موجود نبوده و مشخص نیست والترز چطور به چنین حقیقتی پی می‌برد.

وقتی بحث شکستن دیوار چهارم در آثار کمیک بوکی به میان می‌آورد، ذهن‌ها سریعا به سمت ددپول و کمیک بوک‌هایش می‌رود. این ویژگی اتفاقا در اقتباس‌های سینمایی وید ویلسون به کار گرفته شد و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت. در حال حاضر هم فیلم سوم در دست ساخت بوده و قرار است بخشی از Marvel Cinematic Universe باشد. در ضمن، ددپول تنها شخصیت کمیک بوکی‌ای نیست که دیوار چهارم را می‌شکند. این کار توسط جنیفر والترز هم صورت گرفته اما دفعاتش زیاد نبوده است.

کانال یوتیوب Everything Always در تازه‌ترین آیتم ویدیویی خود مدعی شده مگان دی استالین (Megan Thee Stallion) خواننده و رپر آمریکایی به سریال She-Hulk پیوسته و قرار است نسخه تخیلی خودش را جلوی دوربین به تصویر بکشد. مجری برنامه همچنین گفت احتمالا حضور استالین کوتاه نبوده و مخاطب در چند قسمت با او ملاقات خواهد داشت. در ضمن، استالین با دنیای بازیگری غریبه نبوده و در یکی از قسمت‌های سریال Good Girls محصول شبکه NBC نقش‌آفرینی کرده بود.

در انتها، لازم به ذکر است اولین سریال اختصاصی هالک-دخت در تاریخ نامشخصی از سال ۲۰۲۲ میلادی منتشر خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا