#مهسا_امینی

بازیگر نقش شزم از انتظاراتش در قبال کیفیت Shazam 2 می‌گوید

زکری لی‌وای برای قسمت دوم شدیدا هیجان‌زده است

کیفیت Shazam 2

زکری لی‌وای (Zachary Levi) بازیگر نقش شزم امیدوار است کیفیت Shazam 2 در بدبینانه‌ترین حالت، همسطح با قسمت اول این فیلم باشد.

Shazam که هفتمین فیلم دنیای سینمایی دی‌سی محسوب می‌شود، نیمه‌ی نخست سال ۲۰۱۹ میلادی روی پرده‌ی نقره‌ای رفت و جدا از دریافت بازخوردهای مثبت بخاطر کارگردانی و عملکرد بازیگران، توانست به فروشی معادل ۳۶۶ میلیون دلار در سراسر جهان دست یابد. طبق گزارش‌های غیر رسمی، این اثر ابرقهرمانی به مرز سوددهی رسید و نهایتا ۷۴ میلیون دلار سود خالص را وارد جیب سازندگان خود کرد. با در نظر گرفتن این موضوع، کاملا منطقی است که برادران وارنر روی قسمت دوم کار می‌کند.

زکری لی‌وای (Zachary Levi) بازیگر نقش شزم چندی پیش در رویداد Awesome-Con 2020 که به صورت آنلاین برگزار می‌شود حضور پیدا کرد. او در بخشی از صحبت‌های خود به انتظاراتش در قبال کیفیت Shazam 2 پرداخت و گفت امیدوار است قسمت دوم بتواند مانند قسمت اول اثری سرگرم‌کننده باشد:

حقیقت این است که چیزی زیادی درباره‌ی فیلم نمی‌دانم چون هنوز مشغول کار روی فیلمنامه هستند. تنها یک سری موارد کلی را می‌دانم که نسبت به آن‌ها شدیدا هیجان‌زده هستم. دوست دارم قسمت دوم تجربه‌ی بهتری را نسبت به فیلم اول ارائه دهد. البته قسمت اول هم فیلم بسیار خوبی بود.

آیا قسمت اول نقص‌هایی داشت که می‌توانستند رفع شوند؟ بله. بیشتر فیلم‌ها در داستان خود بخش‌ها و تکه‌هایی دارند که متاسفانه نقص‌هایشان بخاطر ضرب الاجل‌ها به‌طور کامل برطرف نمی‌شوند. با این حال، فیلم بسیار خوبی ساختیم؛ فیلمی که همچنان نمره‌ی ۹۰ از ۱۰۰ را در راتن تومیتوز در اختیار دارد و بسیاری را مردم را شاد کرد و برایشان سرگرمی به ارمغان آورد. اگر بتوانیم همین کار را انجام دهیم، بسیار خوشحال خواهم شد. امیدوار هستم حتی بتوانیم بهتر از قسمت اول عمل کنیم.

در بخش‌های پایانی فیلم Shazam شاهد نمایش خانواده‌ی شزم بودیم که بسیار مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت. زکری لی‌وای درباره‌ی قرار گرفتن این ایده در فیلمنامه گفت:

کمیک بوک‌های دی‌سی روی مفاهیم بسیاری تمرکز دارد که یکی از آن‌ها برآوردن کردن آرزوهای کودکی است. [در این فیلم] آرزوی بسیاری از ما که دوست داشتیم در دوران کودکی یک ابرقهرمان باشیم به حقیقت پیوست. در صحنه‌ای که بیلی بتسن تنها ابرقهرمان نیست و باقی کودکان هم نسخه‌ی ابرقهرمانی خود را می‌بینند، توانستیم به حقیقت پیوستن آن آرزو و حس جالب ابرقهرمان بودن را برای مخاطبان به ارمغان بیاوریم.

دیگر نکته‌ی مهمی که در آن صحنه وجود داشت، تنوع موجود در بازیگران بود. نه تنها شخصیت‌ها از قومیت‌های مختلفی هستند، بلکه یکی از آن‌ها معلول است.

در پایان، لازم به ذکر است که قسمت دوم Shazam از تاریخ یک دی سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۲۲ دسامبر سال ۲۰۲۲ میلادی) به سینماهای آمریکا خواهد بود.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا