#مهسا_امینی

شخصیت شانون همیلتون در فیلمنامه‌ی قسمت دوم Mallrats حضور دارد

حالا همه چیز به بن افلک بستگی دارد

شخصیت شانون همیلتون در فیلمنامه‌ی قسمت دوم Mallrats حضور دارد سورنا رضایی ۰ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۹ سینمای جهان
شخصیت شانون همیلتون

کوین اسمیت در جدیدترین صحبت‌های خود تایید کرد برخلاف گمانه‌زنی‌های انجام شده، شخصیت شانون همیلتون از فیلمنامه‌ی قسمت دوم Mallrats حذف نشده است.

پس از موفقیت‌های Clerks در سال ۱۹۹۴ میلادی، کوین اسمیت (Kevin Smith) تصمیم گرفت به همراه اسکات موزیر (Scott Mosier) دومین فیلم بلند خود در مقام کارگردان را بسازد. در همان برهه، جیمز جکس (James Jacks) به سراغ آن دو آمد و پیشنهاد همکاری با یونیورسال پیکچرز را ارائه داد. این پروژه در سریع‌ترین زمان ممکن به سرانجام رسید و اکتبر سال ۱۹۹۵ تحت عنوان Mallrats راهی سینماها شد. این فیلم کمدی بازخوردهای منفی را از منتقدان دریافت کرد و در باکس آفیس هم به یک شکست تجاری تبدیل شد اما نهایتا در لیست آثار کالت قرار گرفت. همین موضوع هم باعث شد تا اسمیت به ساخت قسمت جدید تمایل پیدا کند.

در مارس سال ۲۰۱۵ میلادی ساخت قسمت دوم با نام MallBrats تایید شد اما مدتی بعد سازندگان تصمیم گرفتند آن را به سریال تبدیل کرده و فیلمنامه‌اش را به یکی از شبکه‌های تلویزیونی بفروشند. کوین اسمیت که نتوانسته بود امتیاز را به هیچ یک از شبکه‌ها بفروشد، در ژانویه‌ی سال ۲۰۲۰ اعلام کرد کار روی قسمت دوم از سر گرفته شده و قرار است این بار تحت عنوان Twilight of the Mallrats به سینماها بیاید. این فیلمساز آمریکایی لیست شخصیت‌هایی که بازمی‌گردند را هم منتشر کرد اما در آن خبری از شانون همیلتون با نقش‌آفرینی بن افلک (Ben Affleck) نبود. این موضوع، گمانه‌زنی‌هایی را درباره‌ی اختلاف دوباره‌ی اسمیت و افلک به وجود آورد.

کارگردان Clerks چندی پیش در برنامه‌ی ویدیویی Talking Shop محصول وب سایت Comic Book حضور پیدا کرد و به صحبت درباره‌ی موضوعات مختلفی از جمله سریال Masters of the Universe و نسخه‌ی زک اسنایدر Justice League پرداخت. کوین اسمیت همچنین توضیحاتی را درباره‌ی فیلمنامه‌ی Twilight of the Mallrats ارائه داد و گفت شخصیت شانون همیلتون از آن حذف نشده است:

اولین پیش‌نویس Twilight of the Mallrats را نوشتم. تمامی شخصیت‌هایی که روی پوستر هستند، بازمی‌گردند. در توییتر که مشغول جواب دادن به پاسخ‌ها بودم، اشاره‌ای به شخصیت شانون با نقش‌آفرینی بن افلک نکردم اما او قرار است بازگردد. همه‌ی شخصیت‌ها بازمی‌گردند. چه افلک تمایل داشته باشد و چه نداشته باشد، شخصیت او در فیلمنامه حضور دارد.

داستان Mallrats درباره‌ی دو دوست به نام‌های تی‌. اس کوئینت و برودی بروس است که تقریبا همزمان معشوقه‌های خود را به دلایلی از دست داده‌اند. آن‌ها تصمیم می‌گیرند برای بهبود شرایطشان به مرکز خرید رفته و مدتی را در آنجا بگذرانند اما اتفاقات غیرمنتظره‌ای رخ می‌دهد. کوین اسمیت نه تنها وظیفه‌ی کارگردانی را بر عهده داشت، بلکه در کنار شانن دوهرتی (Shannen Doherty)، جرمی لاندن (Jeremy London)، جیسون لی (Jason Lee) و صد البته بن افلک به نقش‌آفرینی پرداخته بود. ذکر این نکته خالی از لطف نیست که اسمیت و افلک دوستانی صمیمی هستند اما در یک برهه رابطه‌شان با مشکلاتی روبرو شده بود.

در حال حاضر اطلاعاتی از تاریخ اکران یا زمان ورود پروژه به فاز تولید موجود نیست.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا