#مهسا_امینی

اطلاعات جدیدی از روند ساخت سریال Masters of the Universe: Revelation منتشر شد

تاریخ دقیق پخش همچنان مشخص نیست

ساخت سریال Masters of the Universe: Revelation

کوین اسمیت در قسمت جدید پادکست Fatman Beyond، جزئیات تازه‌ای را از روند ساخت سریال Masters of the Universe: Revelation به اشتراک گذاشت.

سریال انیمیشنی He-Man and the Masters of the Universe از سپتامبر سال ۱۹۸۳ روی آنتن رفت و خیلی زود توانست به محبوبیت بالایی در میان کودکان آن دوران دست یابد. داستان حول محور شاهزاده ادم می‌چرخد که قادر است به واسطه‌ی یک شمشیر جادویی به نسخه‌ی ابرقهرمانی خود تحت عنوان هی-من تبدیل شود. او و دوستانش وظیفه دارند از سرزمین اترنیا، به‌خصوص قلعه‌ی گری‌اسکول در برابر نیروهای شیطانی اسکلتور محافظت کنند. این قلعه به دلیل منبع جادویی عظیمی که در آن قرار گرفته بسیار حائز اهمیت است. پخش این سریال در سال ۱۹۹۰ متوقف شد.

آگوست سال گذشته‌ی میلادی بود که نتفلیکس از همکاری خود با شرکت متل (Mattel) و استودیوی پاور‌هاوس برای ساخت انیمیشن سریالی Masters of the Universe: Revelation خبر داد. این محصول ادامه‌ی سریال He-Man and the Masters of the Universe را به تصویر می‌کشد و کارگردانی آن هم به کوین اسمیت (Kevin Smith) سپرده شده است. با شیوع ویروس کرونا و تعطیل شدن صنعت فیلم و سریالسازی، عده‌ای از طرفداران این فرنچایز قدیمی نگران بودند که بحران جهانی کویید-۱۹ روند ساخت این محصول را متوقف کرده باشد اما جای هیچ گونه نگرانی‌ای وجود ندارد.

کوین اسمیت و مارک برناردین (Marc Bernardin) در بخشی از قسمت جدید پادکست Fatman Beyond درباره‌ی پروژه‌هایی صحبت کردند که طی چند وقت اخیر از خانه روی آن‌ها کرده‌اند. در همین بین، بحث به سمت جدیدترین اقتباس از فرنچایز اربابان جهان کشیده شد و اسمیت گفت روند ساخت سریال Masters of the Universe: Revelation همچنان ادامه دارد:

طی چند وقت اخیر روی Masters of the Universe: Revelation کار می‌کردم. البته فقط مشغول بازنگری در کارهایی بودم که در گذشته انجام شده بودند. [برای مثال] انیماتیک (استوری‌برد متحرک) قسمت‌های اول و دوم را دیدم.

اگرچه عالی هستند اما در حین تماشای آن‌ها به خودم ‌گفتم: «خدای من، می‌توانم دیالوگ‌های بیشتری اضافه کنم.» بنابراین یک صفحه‌ی دیگر ‌می‌نوشتم تا بعدا بتوانم اضافه کنم. با این که فقط مشغول بازنگری هستم اما حس مفید بودن به آدم دست می‌دهد.

از صداپیشه‌های حاضر در سریال Masters of the Universe: Revelation می‌توان به کریس وود (Chris Wood) در نقش شاهزاده ادم، مارک همیل (Mark Hamill) در نقش اسکلتور، جاستین لانگ (Justin Long) در نقش روبوتو، تونی تاد (Tony Todd) در نقش اسکر گلو، سارا میشل گلار (Sarah Michelle Gellar) در نقش تیلا و لینا هدی (Lena Headey) در نقش ایول-لین اشاره کرد.

زمان دقیق پخش سریال هنوز مشخص نشده است. تنها می‌دانیم که در تاریخ نامشخصی از سال آینده‌ی میلادی از طریق سرویس استریم نتفلیکس در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا