کوین اسمیت به شفاف‌سازی شایعه‌ی حضور دردویل در Spider-Man 3 پرداخت

فعلا امیدواری را کنار بگذارید!

دردویل در Spider-Man 3

کوین اسمیت کارگردان و هنرپیشه‌ی آمریکایی به شفاف‌سازی صحبت‌های اخیر خود پرداخت و گفت حضور دردویل در Spider-Man 3 فعلا در حد یک شایعه است.

زمانی که دنیای سینمایی هنوز در فاز دوم به سر می‌برد، استودیوی مارول با همکاری تعدادی از شبکه‌ها از جمله ABC و نتفلیکس به ساخت سریال تلویزیونی اقدام کرد. این سریال‌ها بخشی از دنیای سینمایی بودند اما از لحاظ داستانی وابستگی و ارتباط چندانی با فیلم‌ها نداشتند. یکی از این سریال‌ها Daredevil بود که از شبکه‌ی نتفلیکس پخش می‌شد. این اثر درباره‌ی شخصیتی به نام مت مورداک است که در اثر یک تصادف در دوران کودکی، حس بینایی خود را از دست می‌دهد اما چهار حس دیگر او به شدت قدرتمند شده و حتی قادر به استفاده از حس ششم می‌شود.

اگرچه سریال‌های تلویزیونی مارول در مجموع عملکرد خوبی داشتند اما مارول تصمیم گرفت همکاری خود را با شبکه‌ها متوقف کند. مدتی بعد مشخص شد که هدف مارول از قطع همکاری، آماده‌سازی شرایط برای شروع فاز چهارم دنیای سینمایی مارول بوده است؛ زیرا این استودیو قصد دارد با ساخت سریال‌های مختلف و پخش آن‌ها از سرویس دیزنی پلاس، بخشی از ماجراهای مهم را به‌واسطه‌ی مدیوم تلویزیون به تصویر بکشد. با تایید سریال‌های مختلفی از جمله She-Hulk ،Moon knight Hawkeye و Ms. Marvel طی ماه‌های اخیر، بسیاری از طرفداران امیدوار شدند شخصیت‌های سریال‌های تلویزیونی از جمله دردویل، پانیشر و جیسکا جونز هم دیر یا زود به دنیای سینمایی می‌آیند.

کوین اسمیت (Kevin Smith) چندی پیش در قسمت جدید از پادکست‌های ویدیویی Fatman Beyond حضور دردویل در Spider-Man 3 را تایید کرد. او در بخشی از برنامه گفت: «خبر بسیار خوبی برای شما دارم. شنیده‌اید که مرد عنکبوتی در قسمت جدید فیلمش به وکیل نیاز دارد؟ مدیران مارول می‌خواهند چارلی کاکس (Charlie Cox) در نقش مت مورداک در این فیلم حضور داشته باشد.» از آن‌جایی که اسمیت ارتباط نزدیکی با منابع دی‌سی و مارول دارد، بسیاری از طرفداران فکر می‌کردند منبع این خبر از داخل استودیوی مارول باشد اما اینطور نبوده است. اسمیت مدت کوتاهی پس از انتشار پادکست در فضای مجازی، به شفاف‌سازی درباره‌ی شایعه پرداخت. او گفت تنها شایعه‌ای را که در اینترنت خوانده بود، در جریان پادکست به اشتراک گذاشت:

با اینکه من هم امیدوار هستم این شایعه حقیقت داشته باشد اما توجه داشته باشید که پس از خواندن این شایعه در اینترنت، به بحث و گفتگو درباره‌ی آن با مارک برناردین (Marc Bernardin) پرداختم. مانند باقی افراد در اینترنت با این شایعه روبرو شدم و هیچ منبع داخلی چنین خبری را در اختیارم نگذاشته است.

اسپویل: مستریو در پایان فیلم Spider-Man: Far From Home برای مرد عنکبوتی پاپوش دوخت و ضمن افشای هویت واقعی او، فیلمی را منتشر کرد که تارزن نیویورکی را مقصر اتفاقات لندن نشان می‌داد. در نتیجه، حضور یک وکیل در جریان فیلم Spider-Man 3 کاملا منطقی به نظر می‌رسد. با این حال، یک مشکل اساسی وجود دارد. طبق گزارش‌های غیر رسمی، نتفلیکس تا پایان سال ۲۰۲۰ میلادی امتیاز شخصیت دردویل را در اختیار دارد. بنابراین اگر مارول بخواهد از مت مورداک در آثار خود استفاده کند، مجبور است تا آغاز سال آینده‌ی میلادی صبر کند. این در حالی است که روند فیلمبرداری Spider-Man 3  طی ماه‌های آینده آغاز می‌شود. این احتمال وجود دارد که مارول و نتفلیکس در ماه‌های گذشته به توافقی بر سر امتیاز دردویل رسیده‌ باشند.

در پایان، لازم به ذکر است که قسمت سوم مرد عنکبوتی از تاریخ ۲۵ تیر سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۱۶ جولای سال ۲۰۲۱ میلادی) به سینماها خواهد آمد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا