مصاحبه: باور کنید شخصیت دردویل در Spider-Man 3 حضور ندارد!

دیگر چارلی کاکس هم کلافه شده است

دردویل در فیلم Spider-Man 3

طبق اظهار مجدد چارلی کاکس (Charlie Cox)، به نظر می‌رسد که شخصیت دردویل در فیلم Spider-Man 3 حضور ندارد و دست فردی که در تریلر مرد عنکبوتی 3 مشاهده کرده بودید متعلق به او نیست!

این بازیگر اخیرا جزئیات فراوانی درباره این مورد را از سمت طرفداران و حتی آشنایان دریافت کرده و در نهایت مجبور شده تا یکبار دیگر به آن‌ها پاسخ بدهد.

چارلی کاکس در سریال قدیمی Daredevil در نقش همین شخصیت بازی کرده بود و از همین جهت نیز نظر طرفداران بسیاری را هم به سوی خود جلب کرده است. با این حال زمانی که صحبت از مرتبط بودن این سریال با MCU در میان می‌آمد، وضعیت آن موردی مشابه با دیگر سریال‌های دهه گذشته مارول، یعنی Agent Carter و Agents of SHIELD را دارد که همگی قرار بود تا ارتباط مستقیمی را با دنیای سینمایی مارول داشته باشند اما تک به تک به عنوان پروژه مستقل کنار زده شدند. با این وجود هنوز هم حتی با وجود کنار رفتن باقی این مجموعه‌ها، سریال Daredevil همچنان شانس احیاء شدن برای انتقال به MCU را داشت و شایعه آن توسط کاربران دست به دست می‌شد، تا اینکه در تریلر فیلم Spider-Man: No Way Home طرفداران متوجه شخصیتی شدند که ممکن بود دردویل باشد!

در واقع فردی که طرفداران او را دردویل می‌دانند، به نظر می‌رسد که در تریلر مورد نظر نقش وکیل پیتر پارکر را بازی می‌کند؛ حال کدام شخصیت مارول هم ابرقهرمان است و هم وکیل؟ دردویل! در نتیجه می‌توان گفت که طبیعی به نظر می‌رسد اگر همچنان افرادی این کاراکتر را به عنوان یکی از شخصیت‌های فیلم Spider-Man 3 بدانند، اما حداقل بازیگر نقش آن اعلام کرده که خبری از این ماجرا نداشته و در واقع دستان دیده شده در تریلر متعلق به او نیستند! او حتی در پاسخ خود بحث را به طنز کشانده و اظهار کرده که وقتی در حال ضبط سریالی ایرلندی به نام Kin است، چطور می‌تواند سر صحنه فیلمبرداری Spider-Man 3 حاضر شده باشد؟

گفته‌های چارلی کاکس درباره حضور شخصیت دردویل در فیلم Spider-Man 3

ببینید یکی از دوستان خوب من که در نیویورک زندگی می‌کند یک روز کلیپی را ارسال کرد که ظاهرا در آن دردویل هم در تریلر فیلم حضور داشت. اما شما می‌توانستید به راحتی متوجه شوید که این تصویر اصلا آن چیزی که باید باشد و نیست و آن فرد هم من نیستم! حال دوست نزدیک من چنین تریلری را دیده و آن را باور کرده، من هم به او گفتم که اگر در چنین فیلم بزرگی بازی می‌کردم، قطعا خبر آن را به تو هم می‌دادم.

این خبر تا حدی بالا گرفته که حتی یکی از همکاران من در سریال Kin، زمانی که در حال ضبط آن در ایرلند بودیم چندبار از من پرسید که آیا در این تریلر حضور داشته‌ام یا که نه. در حالی که من به او پاسخ دادم «من هر روز همینجا سر صحنه بودم!».

کاکس تلاش بسیاری را برای عوض کردن نظر طرفداران انجام می‌دهد و از طرفی به نظر می‌رسد که حرف او کاملا درست است. چراکه حتی اگر حرف او برای جا به جا نشدن از ایرلند هنگام فیلمبرداری را هم جدی نگیریم، قاعدتا در آن دوره سفرهای هوایی از مقصد ایرلند همگی به دلیل شرایط قرنطینه تعطیل بوده‌اند و از همین جهت نیز او نمی‌توانسته به مکان دیگری برای ضبط صحنه‌ای در تریلر بوده باشد.

با این حساب، آیا هنوز هم فکر می‌کنید که دردویل در فیلم Spider-Man 3 حضور دارد؟ یا اینکه بالاخره به نبود وکیل نابینا مارول راضی شده‌اید؟

فیلم Spider-Man 3 در تاریخ ۲۶ آبان (۱۷ نوامبر) اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

3 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا