#مهسا_امینی

بازیگر Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings از آینده خود در MCU می‌گوید

این فیلم به‌زودی روی پرده نقره‌ای می‌آید

بازیگر Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings از آینده خود در MCU می‌گوید سورنا رضایی ۰ ۰۸ شهریور ۱۴۰۰ سینمای جهان
بازیگر Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

سیمو لیو بازیگر Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings در بخشی از مصاحبه با THR درباره آینده خود در دنیای سینمایی مارول صحبت کرده است.

سیمو لیو (Simu Liu) یک بازیگر کانادایی بوده و فعالیت خود را در سال ۲۰۱۱ میلادی آغاز کرده است. او طی یک دهه گذشته پله‌های ترقی را طی کرد و اخیرا هم نقش اصلی Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings را بر عهده داشته است؛ اثری که قطعا نقطه عطفی در زندگی لیو خواهد بود. البته پیوستن او به جدیدترین محصول مارول داستان جالبی دارد. دست‌اندرکاران برای نقش اصلی دنبال فردی می‌گشتند که اصالتا متعلق به شرق آسیا باشد. از آنجایی لیو که در چین متولد شده بود، یکی از افرادی بود که برای نقش شانگ چی تست داد.

دست‌اندرکاران Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings از تمامی افراد مد نظر برای نقش شانگ چی تست بازیگری گرفتند اما هیچ کدام نتوانستند نظرشان را به صورت کامل جلب کنند. به همین دلیل، مجبور شدند از گزینه‌هایی که عملکرد بهتری داشتند، دوباره تست بگیرند. بدین ترتیب، سیمو لیو بار دیگر تست داد و با گذشت تنها دو روز، نقش را به صورت رسمی دریافت کرد.

محصول مشترک مارول و والت دیزنی درباره فردی به نام شانگ چی است که در یک خانواده قدرتمند به دنیا آمد. پدر او صاحب یک سازمان گنگستری بزرگ بوده و فرزندش را از سنین پایین آموزش می‌دهد تا روزی جانشینش باشد اما پروتاگونیست پس از ورود به دوره بزرگسالی تصمیم می‌گیرد زادگاه خود را به مقصد ایالات متحده آمریکا ترک کند. برخلاف برنامه‌های پدر، شانگ چی دنبال یک زندگی آرام و بدون دردسر است. در حالی که به نظر می‌رسد به خواسته خود رسیده، گذشته و هویت واقعی شانگ چی به سراغش می‌آیند.

بازیگر Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings به تازگی مصاحبه‌ای را با وب سایت The Hollywood Reporter انجام داده و در بخشی از آن درباره آینده خود در دنیای سینمایی مارول صحبت کرده است. سیمو لیو فاش ساخت اطلاعی از برنامه‌ریزی‌ها ندارد اما امیدوار است شانگ چی روزی به انتقامجویان بپیوندد:

چیزی که به آن فکر می‌کنم، همان چیزی است که دیگران درباره‌اش فکر می‌کنند. قطعا در آینده شاهد یک فیلم با محوریت انتقامجویان خواهیم بود. چیزی درباره این اثر نمی‌دانم اما حضور آن یک دستاورد بسیار بزرگ است.

کوین فایگی (Kevin Feige) مدیر استودیو مارول است. او در صحبت‌های اخیر خود وارد جزئیات نشد اما به طرفداران Marvel Cinematic Universe اطمینان خاطر داد شانگ چی قطعا در آثار بعدی بازگشته و نقش بسیار مهم و کلیدی‌ای را ایفا خواهد کرد. البته غیر از این هم انتظار نمی‌رود. به حال، او نخستین ابرقهرمان آسیایی MCU بوده و می‌تواند در جلب مخاطبان جدید و بیشتر بسیار موثر واقع شود. در ضمن، فایگی در صحبت‌های خود تاکید داشت ملاقات با شخصیت‌های فیلم Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings «به‌زودی» رخ می‌دهد.

اولین اقتباس سینمایی شانگ چی طی روزهای آتی به سینماهای ایالات متحده آمریکا می‌آید. این اثر به واسطه صحنه‌های اکشن منحصربفرد خود و عملکرد بازیگران، به خصوص سیمو لیو بازخوردهای مثبتی را دریافت کرده است.


guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا