تریلر فیلم Shang-Chi And The Legend of The Ten Rings و رونمایی از قدرت حلقه‌ها

به علاوه فرود ابرقهرمانی شنگ چی

در تریلر فیلم Shang-Chi And The Legend of The Ten Rings می‌توانید بخش بیشتری از مبارزات اکشن شنگ چی را در مقابل پدر و دیگر دشمنان مشاهده کنید که در آن‌ها قدرت ده حلقه هم به نحوی نمایش داده می‌شود.

تنها یک ماه تا اکران فیلمی جدید از دنیای سینمایی مارول باقی مانده و حال ما اطلاعات بسیاری را به لطف تریلرهای مختلف از آن داریم. این فیلم جدید که قرار است اولین ابرقهرمان آسیایی را به MCU معرفی کند، روایتی بر سرگذشت شنگ چی (با بازی سیمو لیو) خواهد بود که به عنوان پسر شخصیتی به نام ماندارین (The Mandarin)، باید راه پدرش را در پیش بگیرد. اما چنان که به نظر می‌رسد، او چندان هم پسر حرف گوش‌کنی نیست و در نهایت نمی‌خواهد تا میراث خونین پدرش برای به دست آوردن ده حلقه و سلطه بر دیگران را ادامه دهد.

با این وجود اگر این پسر در مقابل پدرش ایستادگی کند، قاعدتا مجبور است تا مبارزه بسیار سختی را داشته باشد. البته ماندارین او را از بچگی پرورش داده تا بتواند از تمام قدرت خود بهره گرفته و به نحوی از حلقه‌ها برای افزایش آن استفاده کند، اما در مقابل، شنگ چی از خانه فرار می‌کند و به غرب می‌رود تا در آنجا با نام و هویتی تازه برای خود یک زندگی متفاوت را رقم بزند. همچنین در نظر داشته باشید که این ماندارین، هرگز آن چیزی که در فیلم Iron Man 3 دیده بودید نیست! بلکه او تنها یک بازیگر ابله بود و نمونه اصلی این شخصیت ابرشرور در چین برای خود با حلقه‌های قدرت، با جان مردم بازی می‌کند.

برخی جزئیات تریلر جدید فیلم Shang-Chi And The Legend of The Ten Rings

این تریلر جدید در واقع نسبت به ویدیو قبلی مقداری کوتاه‌تر است، اما حقیقتا به نسبت کم بودن زمان آن، می‌توان صحنه‌های اکشن بیشتری را مشاهده کرد. ابتدا می‌بینیم که شنگ چی هم در رینگ مخصوصی که مکان دقیق آن مشخص نیست، قرار است تا مبارزه کند. در این رینگ شخصیت وانگ (Wong) که یکی از جادوگران و یار داکتر استرنج (Doctor Strange) است با ابانیمیشن (Abonimation) مبارزه کرده بود و دیدیم که او هم به عنوان یک کاراکتر چینی، در این فیلم حضور دارد. بعد از این صحنه نیز بخش بیشتری از مبارزات شنگ چی و کاراکتری به نام Razor Fist با تیغه معروفش دیده می‌شود که عملا در شرایطی کاملا نامتعادل، سعی دارد تا شخصیت اصلی داستان را در یک اتوبوس شهری از وسط نصف کند.

این در حالی است که جدای از مبارزات حاشیه‌ای شنگ چی، مهم‌ترین بخش این فیلم جنگیدن او با پدرش بر سر ده حلقه خواهد بود؛ موردی که به صورت بسیار مختصر درباره آن در تریلر جدید فیلم Shang-Chi And The Legend of The Ten Rings دیده می‌شود. در واقع ماندارین دارای یک شرکت و به اصطلاح گروه بزرگ نظامی و تجاری به نام Ten Rings است که با آن سعی می‌کند تا روز به روز قدرتش را افزایش دهد. با این وجود چیزی که باعث برتری ماندارین می‌شود، قطعا قدرت ده حلقه‌ای خواهد بود که روی دو دست سوار شده و به عبارتی می‌توانند دشمنان را نابود کنند. اما ماندارین این حلقه‌ها را از کجا پیدا کرده و چرا از آن‌ها برای نابود افراد استفاده می‌کند؟

در دنیای کمیک، ماندارین حلقه‌های قدرت خود را از طریق یک تکنولوژی بیگانه به نام Makluan پیدا می‌کند. یکی از بیگانه‌هایی که سفینه او به زمین اثابت کرده، این حلقه‌ها را به همراه دارد و ماندارین هم آن‌ها را بر می‌دارد تا برای خود قدرت و شهرت تازه‌ای را کسب کند. همچنین هرکدام از این حلقه‌ها، دارای روح یکی از قهرمانان این گونه فضایی هستند و از طرفی قدرت آن می‌شوند. اما اینکه در دنیای سینمایی مارول روال به چه شکلی خواهد بود، هنوز مشخص نیست.

اما شما درباره فیلم مورد انتظار Shang-Chi And The Legend of The Ten Rings چه نظری دارید؟ آیا در جهان MCU قدرت حلقه‌های ماندارین با دستکش بی‌نهایت یکی است؟

این فیلم که بخشی از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول خواهد بود، در تاریخ ۱۲ شهریور (۳ سپتامبر) اکران خواهد شد.

0 0 آراء
امتیاز مطلب

guest

0 دیدگاه
Inline Feedbacks
View all comments
بالا