#مهسا_امینی

تریلر Shang-Chi از بازگشت یک ابرشرور فراموش‌شده خبر می‌دهد

نقش میشل یئو سرانجام مشخص شد

مارول به وعده خود عمل کرد و حین برگزاری NBA Countdown، دومین تریلر Shang-Chi را برای علاقه‌مندان به نمایش گذاشت.

مارول و والت دیزنی در پی همه‌گیری ویروس کرونا تصمیم گرفتند تمامی فیلم‌های Marvel Cinematic Universe را از لیست اکران ۲۰۲۰ حذف کرده و به سال جاری میلادی انتقال دهند. بدین ترتیب، علاقه‌مندان به آثار ابرقهرمانی طی ماه‌های آتی شاهد اکران چهار اثر متفاوت خواهند بود: Eternals ،Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings ،Black Widow و Spider-Man: No Way Home. هر کدام از فیلم‌های مزبور بنا به دلایلی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار هستند؛ برای مثال، Shang-Chi اولین ابرقهرمان آسیایی MCU را معرفی خواهد کرد.

Shang-Chi درباره شخصیتی به نام شانگ-چی است که پدرش دارنده حلقه‌های جادویی بوده و سازمان جنایتکارانه و بسیار قدرتمند ۱۰ حلقه را مدیریت می‌کند. پروتاگونیست تنها فرزند خانواده بوده و سال‌های کودکی و نوجوانی را خود با تعلیم مهارت‌های رزمی پشت سر گذاشت تا ادامه‌دهنده راه پدرش باشد. با این حال، او علاقه‌ای به قتل و غارت نداشته و ترجیح می‌دهد یک زندگی آرام داشته باشد. از همین رو، به سان فرانسیسکو می‌رود. با این حال، شانگ-چی قادر به فرار از گذشته خود نبوده و مجبور می‌شود بار دیگر با پدرش ملاقات کند.

مارول به وعده خود عمل کرد و در جریان برنامه NBA Countdown، دومین تریلر Shang-Chi را به نمایش گذاشت. این ویدیو نزدیک به دو دقیقه زمان داشته و نکات قابل‌توجهی را در خود جای داده است. اولین نکته، نقش میشل یئو (میشل یئو) در داستان است. پیش از این می‌دانستیم بازیگر مشهور مالزیایی یکی از نقش‌ها را بر عهده گرفته اما نمی‌دانستیم نامش چیست. حال و به لطف ویدیوی جدید، متوجه شدیم او به عنوان استاد شانگ-چی بوده و والدینش را به صورت کامل می‌شناسد. از همین رو، به پروتاگونیست توصیه می‌کند به جای فرار از هویتش آن را بپذیرد. در ضمن شخصیت یئو در فیلم، جیانگ نان نامگذاری شده و از مهارت‌هایی در زمینه مبارزه برخوردار است.

نکات جالب‌توجهی که دومین تریلر Shang-Chi در خود جای داده به همین یک مورد خلاصه نمی‌شود. اگر به یاد داشته باشید مارول و والت دیزنی ماه‌ها قبل اعلام کرده بودند ابومینیشن با نقش‌آفرینی تیم راث (Tim Roth) در سریال She-Hulk حضور دارد. نکته جالب ماجرا اینجا است که شخصیت مزبور در انتهای تریلر حاضر شده و داخل رینگی مشغول مبارزه با یک جادوگر است. اینکه ابرشرور دنیای مارول چگونه سر از مسابقات غیرقانونی درآورده فعلا مشخص نیست. در صورتی که با امیل بلونسکی آشنایی ندارید، باید بگوییم او یکی از فرماندهان ارتش بریتانیا بود که علاقه زیادی به قدرت هالک داشت. امیل در ابتدا سرومی را تزریق می‌کند که قدرت و سرعتش را به میزان قابل‌توجهی افزایش می‌دهد.

امیل بلونسکی به قدرت کنونی خود راضی نبوده و می‌خواهد قوی‌تر باشد. در نتیجه، خون بروس بنر را دریافت کرده و در معرض اشعه گاما قرار می‌گیرد. این اتفاق او را به موجودی هالک مانند تبدیل می‌کند که با نام ابومینیشن شناخته می‌شود. در انتها، لازم به ذکر است Shang-Chi در تاریخ ۱۲ شهریور سال ۱۴۰۰ (مصادف با ۳ سپتامبر سال ۲۰۲۱) به سینماها خواهد آمد.


guest

2 دیدگاه
جدیدترین
قدیمی‌ترین بیشترین رای
Inline Feedbacks
View all comments
بالا